PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567261}

Zwykła/niezwykła rodzinka

No Ordinary Family
6,8 2 140
ocen
6,8 10 1 2140
Zwykła niezwykła rodzinka
powrót do forum serialu Zwykła/niezwykła rodzinka

Odcinek 4

ocenił(a) serial na 8

Muszę powiedzieć, że pierwszy odcinek mnie zaskoczył. Nie liczyłem na zbyt wiele, po znanym już dość stereotypie ( przykład Iniemamocni). Po jego obejrzeniu zdębiałem.
Drugi i trzeci nie zachwycił mnie już tak bardzo. Ale czwarty... Czwarty przebił pierwszy, a końcówka jest jedną z moich ulubionych ze WSZYSTKICH seriali.

A wy jak sądzicie?

Ps. Jak by ktoś pytał jaka piosenka leci na końcu jest to: Lucy Schwartz - Life In Letters

ocenił(a) serial na 10
mark1618

Ja czekałem na ten serial jak tylko zobaczyłem zwiastun i już po pierwszym odcinku wiedziałem, że dla mnie to będzie najlepsza jesienna premiera. Świetne efekty specjalne i znakomicie dobrani aktorzy... Dla mnie serial trzyma poziom w każdym odcinku...:)

I dzięki za ten utwór :)

ocenił(a) serial na 6
mark1618

Hej no! Szykowałem się na coś megaepickiego po końcówce czwartego odcinka, a tu nic specjalnego -_-
Niemniej jednak serial zapowiada się ciekawie, pierwsze dwa odcinki świetne, później spadek formy. Zobaczę dzisiaj piąty. Mam nadzieję, że pojawią się nowe postacie z super mocami bo takie zwykłe zagadki kryminalne jakoś mnie nie interesują :P.

mark1618

dzięki za piosenkę :* serial jest mega, naprawde pozytywne zaskoczenie. spokojny, familijny, ale jest i akcja, zobaczymy jak serial się rozwinie : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones