PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478253}

iCarly

6,7 10 692
oceny
6,7 10 1 10692
iCarly
powrót do forum serialu iCarly

robiąc go mieli na myśli zrobienie Debil z ludzi którzy będą to oglądać czy o co im chodziło? Bo ten
serial nie jest dla normalnych ludzi.

ocenił(a) serial na 8
Kaoq1234

dla mnie jest a seriale z Polsatu tzn kiepscy i te głupie kłótnie fabularyzowane i Pierwszą miłość powinni zlikwidować bo stanowią zagrożenie dla rozwoju młodego umysłu

ocenił(a) serial na 8
Kaoq1234

A serial iCarly i pozostałe Disneya świetne mi się podoba mogliby je w Polsacie puścić kiedyś

ocenił(a) serial na 10
Mariusz_1986

Połowe z nich leciały na TVP

ocenił(a) serial na 8
Kaoq1234

Mnie się podoba i lubię zagraniczne seriale a nie polskie gówno.

Mariusz_1986

Po pierwsze to Icarly nie jest Disneyowską produkcją.

Dla mnie to Program NICKELODEON powinni dawno wycofać, bo chodzą na nim same idiotyzmy typu "Icarly, Victorious, Sam i Cat, Tess vs Chłopaki i Najidiotyczniejszy serial na tym kanale Big time Rush"
No i jeszcze jest ten P.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.y "Marvin, Marvin"

Wszystkie te programy chodzą do z.a.j.e.b.a.n.i.a na Nickelodeon.

ocenił(a) serial na 8
Kaoq1234

Na szczęście takie głupie jednostki jak ty nie decydują co ma puszczać telewizja. A wg mnie to polskie sitcomy typu PIJAK BEZROBOTNY I ZŁODZIEJ i paradokumenty powinny zniknąć z anteny a więcej powinno być nicelodionu i disneya taka moja opinia jest na ten temat.

Mariusz_1986

No to jak taka jest twoja opinia to lepiej się nie wychylaj cieciu.

Mariusz_1986

Jaki znowu "Pijak bezrobotny" i "Złodziej"?

Kaoq1234

a niby dlaczego? jeśli ci się nie podoba to nie może innym się podoba ja 100000% bardziej wole icarly niż tą głupią violette ani ładnie nie śpiewa tańczyc tez nie umie fabułą okropnaaa i to dopiero nazywa sie dno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones