PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 127
ocen
7,4 10 1 19127
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Mózgi...

ocenił(a) serial na 8

Potrzebuję kolejnego odcinka, tak jak zombie potrzebują mózgów.
Może serial nie jest arcydziełem godnym 10/10, ale na pewno jest genialną mieszanką komedii , horroru , kryminału. Czyżby następca Dextera?

ocenił(a) serial na 9
sebimk

Serialik super, zwłaszcza, że uwielbiam kryminały. A głównej bohaterce kibicuję, z całego serca :)

ocenił(a) serial na 8
gonia666

To pewnie jesteś zadowolona/zadowolony, że się pojawił ktoś taki jak Lowell? ;)

ocenił(a) serial na 9
grisznik

Ciesz mnie to :) ale jestem bardziej ciekawa jak rozwinie się sprawa z Blainem. A na Bradleya Jamesa (Lowella) zwróciłam uwagę już w Przygodach Merlina, chociaż tam bywał irytujący (jak można było do samego końca nie skumać że Merlin jest czarodziejem ;))

sebimk

dexter trzymal w napieciu pierwsze sezony, pozniej flaki z olejem

sebimk

Następca Dextera? Hyhy. Temu serialowi daleko do Dextera. To taki typowy zapychacz jak ulubione seriale mają przerwę w emisji. ;)

CzerwonyKaktus

Dexter skończył się na 4 sezonie. Do tej pory nie mogę ruszyć od 2012 i nie wiem czy to zrobie.

ocenił(a) serial na 3
Luke2907

Dexter to małe arcydzieło przy tym serialu czy iZombie dalej się rozkręca? Bo po pierwszym odcinku jestem zdegustowany i znudzony

CzerwonyKaktus

Brakuje bo brakuje tu cycków i cipek. A tak to żaden zapychacz!!!

CzerwonyKaktus

Porównanie tego serialu (skądinąd zabawnego i nawet wciągającego) jest nie na miejscu, chociażby dlatego, że to dwie zupełnie nie przystające do siebie produkcje, ale nawet pomijając różnice, ciężar gatunkowy i realizacja Dextera jest nieporównanie lepsza i stoi na zupełnie innym, wyższym poziomie. Uważam, że 3 sezony Dexa były bdb, potem bywało różnie, ale dla pewnych smaczków i detali warto obejrzeć wszystkie sezony, które zresztą poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Znam wiele innych seriali, które nie równają nawet do najsłabszego sezonu Dextera.

sebimk

Oby nie nastepca Dextera. Od ktoregos sezonu wyraznie bylo widac, ze tworcom brakuje na leki.

ocenił(a) serial na 6
sebimk

Następca Dextera?Zlituj się :) Sam pomysł na ten serial jest tak głupi,że głowa boli.Od razu widać,że targetem jest gimbaza.Ale mimo tego oglądam z przyjemnością.Głównie dla heheszków i ślicznej buzi Rose McIver.Na razie obejrzałem 4 odcinki i mam nadzieję,że będzie więcej Blaine'a.To fajna postać,która ratuje ten serial .

ocenił(a) serial na 5
keirametz

No tak, ale ileż można się męczyć :) Skończyłem oglądanie na 6 czy 7 odcinku, zbyt schematyczny i naiwny, mało wciągający , ale nie powiem, ma coś w sobie i może się nawet bardzo podobać młodzieży czy dziewuchom. Szczególnie ratuje go nietypowy pomysł . Ostatecznie z uwagi na odmienne gusta uśredniłem jego ocenę do 5/10

OmniModo

Pierwszy sezon faktycznie nudnawy. Oglądałem, by nie nudzić się przy jedzeniu. Dwa ostatnie odcinki były na prawdę dobre, dlatego zabrałem się za drugi sezon. Nie zawiodłem się. Jeśli ktoś polubił pomysł i bohaterów to polecam wytrwać i oglądać dalej. Serial się rozwija, dochodzą nowi przeciwnicy, przestaje też być regularnym kryminałem.

keirametz

Głupi?! Sam jesteś bezmózgi jakby cię pożarły tuziny zombiaków! Seirial z głównymi bohaterami jako zombie którym można współczuć i rozwiązujący zagadki kryminalne

ocenił(a) serial na 4
sebimk

:)

sebimk

Tak jak ja! Wciąga jak cholera :D Pokazanie że zombi też są ludźmi i bardziej ludzcy, mają swoje problemy i próbują z tego wyjść

sebimk

Zastanawia mnie czy Liv naprawdę mogła się nachlać czy to błąd konsekwencji autorów? Vivienne odmówiła w zeszłym sezonie drinka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones