iZombie (2015-2019)
iZombie: Sezon 1 iZombie Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek iZombie (2015-2019)

Eksterminator

The Exterminator 41m
7,3 761
ocen
7,3 10 1 761
iZombie
powrót do forum s1e3

Odcinek 1x3

ocenił(a) serial na 8

Najlepsze w tym odcinku jest moment zabijania drugiego zombiego a mina Liv i krew na twarzy to był niezły widok. Dobrze że doktorkowi nic się nie stało ale szkoda że nie mogli uratować tamtej nieumarłej.

ocenił(a) serial na 9
Red_Monster

Odcinek bardzo fajny. Według mnie najlepszy jak do tej pory. Mam nadzieję, że serial będzie trzymał poziom :)

Red_Monster

Podobał mi się ten odcinek. Lubię motyw z tym, że zombie po zjedzeniu mózgu przejmują cechy/umiejętności właściciela. Co odcinek coś nowego:)

Wolałabym, żeby Blaine był jednak takim antybohaterem, a nie głównym złym w serialu. Biedny ten kolega Majora;P i, zapewne wcześniej, kolega kolegi haha

Szkoda tej Marcy, ale jakoś tak czułam, że długo nie "pożyje":P bo już by się tłoczno od tych zombie robiło, a to dopiero początek serialu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Red_Monster

Odcinek genialny :D najlepszy w sezonie :D

Majorm który wkurzał przez cały sezon wyrobił się w końcówce i totalnie zaskoczył w finale!
Rozwałka w jego wykonaniu to było coś pięknego - normalnie Ramo zakażona krew - Zombie Apokalipsa!
I ten wyraz twarzy Blaina kiedy zobaczył ziomkow rozwalonych granatem - i to takie pełne zażenowania "Look what you did maaaan..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones