PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 112 530
ocen
8,0 10 1 112530
7,7 21
ocen krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru

Jak Hauru biegnie do Sofi, zrozpaczony, że pomylił
szampony i stracił bląd włosy. I jak się potem rostapiał
z rozpaczy:)
To było super:)))
I ogulnie cały film świetny, świetny,
Lubię takie chińskie historie
Szkoda, że książka trudnodostępna:(

ocenił(a) film na 10
paniplaster

Fakt, to jest najlepsza scena...
Ale historia jest japońska, albo i angielska...
Książkę można kupić w EMPIK-u:)

ocenił(a) film na 10
paniplaster

zgadzam się! scena z Hauru po tragicznej dla jego fryzury kąpieli jest najlepsza;) a co do filmu to jest produkcji japońskiej;)

ocenił(a) film na 10
paniplaster

A czy po Miyazaki'm można się było spodziewać czegoś nieciekawego???

Mnie się podobała mina Sophie, kiedy Hauru spadł ten ręcznik. :D

ocenił(a) film na 9
paniplaster

zdecydowanie ta scena jest najlepsza^^.. poprostu piękne to jest, jak wpada w depresję z powodu koloru herów ;D.. pięken.. piękne! ;]

paniplaster

Tak, bo nie jest juz piekny i zycie stracilo dla niego sens! NAjpiekniejsze co mozna powiedziec :) Rzeczywiscie niezla scena. Ale ogolnie cala historia bardzo romantyczna i dawno czegos takiego nie widzialam!!! Film boski i porywajacy!!

użytkownik usunięty
nomaad

cos mi sie wydaje ze ta scena z szamponem i recznikiem sa swietne i jakby zrobic sonde na ten temat to ta scena wygralaby na bank!

ocenił(a) film na 10

Zgadzam sie ;] a pozatym mam pytanko, czemu Sophie czasami była pokazana jako młoda dziewczyna tyle że z siwymi włosami, aż wkońcu pod koniec została już taka, czyżby czar osłabł ??

ocenił(a) film na 10
Allicja

No właśnie, też nie rozumiem do końca działania tego czaru :?
Ale poza tym, film prześwietny! Nawet mojej mamie się podobał :D:D

ocenił(a) film na 10
Mathisek

czar zalezał od jej "nastawienia" .... Kidy ona sama myslała o sobie jak o starszce, kiedy było jej zle i smutno ablbo kiedy traciła nadzieje - pokazywana była jako bardzo stara... kiedy jednak zapominała o czarze, cieszyła sie <tak jak w scenie kiedy Hauru pozazywał jej łake> stawała sie młodsza..... tak przynajmniej ja to rozumiem

ocenił(a) film na 10
yami_no

aż w końcu czar stracił całkowicie swoją moc...

Mikor

no, ta scena była przednia, jeszcze ten tekst "Już nie jestem piękny!!!!!!" też wymiatał po prostu... :D

paniplaster

Eee tam, scena bardzo dobra, ale i tak najlepszy motyw to smażenie jajek na Calciferze :]]], zresztą wszystkie z Calciferem wymiatają, zresztą co ja gadam, cały film wymiata, miażdży i przeżuwa.

fwank

Narobiliście mi smaku i ja ściągam sobie ten film :) Jutro albo po jutrze będę sobie oglądać.

Lucy_6

Boooooże............... Co za film! Przez połowę filmu zwijałam sie ze śmiechu. A ten pies :D I Mina Sophie jak spadł mu ten ręcznik XD I jak sie roztapiaaaał XD Ale demon ognia był the best XD

ocenił(a) film na 10
Lucy_6

nie demon ognia tylko kalcifer ;)
a film można było sobie zobaczyć na canal+
Polecam również "Spirited Away: W Krainie Bogów" tego samego reżysera
http://spirited.away.filmweb.pl/

ocenił(a) film na 9
paniplaster

Zgadzam się, świetna scena... :D I jak mu spadł ręcznik ^^
No, szkoda, że książka trudnodostępna. Ktoś napisał, że można kupić w Empiku - ja byłam, pytałam i jest nuedostępna. :( A chętnie bym sobie poczytała... Może jakiś dobry członek rodziny znajdzie i sprezentuje mi ją na Dzień Dziecka. :DD

paniplaster

http://amber.sm.pl/ksiazka.php?indeks=007136

ocenił(a) film na 8
PeterCub

Ja tę książkę zamówiłam przez Merlina. ;) Świetna. :)

Ase

Czy mogę prosić o linka do ściągnięcia tego filmu przez neta bezpośrednio/torrenta?

paniplaster

Popieram. scena jest najlepsza. pierwszy raz ta bajke obejrzalam 5 lat temu, a ta scena najbardziej mi wtedy pozostala w pamieci ! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones