PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875459}

Farma Clarksona

Clarkson's Farm
8,6 4 954
oceny
8,6 10 1 4954
Farma Clarksona
powrót do forum programu Farma Clarksona

Clarkson na starość za cel obrał sobie Polaków jak widać. Dziwie sie tylko Amazonowi bo w taki sposób polskiego rynku nie zawojują.

ocenił(a) program na 8
desperados02345

Popłakałeś się?

ocenił(a) program na 10
desperados02345

Clarkson śmieje się ze wszystkiego i wszystkich, z Francuzów, amerykanów, a nawet rodzimych Brytyjczyków, wyjmij kij z tyłka.

desperados02345

Jakie żarty o polakach? Jestem przy 6 odcinku i nie zwróciłem uwagi na choćby jeden rasistowski żart o Polakach.

desperados02345

To dopiero hipokryzja... Clarkson rzucił jeden czy dwa żarty o Polakach i już ból tyłka. Za to jak żartuje z innych to jest wszystko super. Polecam więcej luzu.

ocenił(a) program na 8
desperados02345

Nie czuję się obrażony, kiedy (spoiler) Clarkson narzeka, że zepsuła się pompa i gdyby nie Brexit to "już dawno byłby tu Polak i się tym zajął". Clarkson to biznesmen, ale też i jajcarz. Prawdziwy rasizm? Kiedyś staruszka powiedziała mi (jak mieszkałem w UK), jadąc ze mną windą, że nie powinno nas tam być, ale... momentalnie została wyjaśniona przez inną Angielkę, że zachowuje się chamsko i niestosownie. W każdym kraju się znajdą durni ludzie, u nas też i trzeba się śmiać z ich głupoty:)

ocenił(a) program na 9
desperados02345

Nie powiedziałbym, że to rasistowskie żarty, raczej komplement i ukon w stronę naszego narodu jakich dobrych fachowców mamy. Czyli Hydraulik w serialu jest be, ale hydraulik we Francji w reklamie już nie?

desperados02345

Nie zawojują? Oj pewnie zbankrutują jak przestaniesz ich subskrybować...

ocenił(a) program na 8
desperados02345

O co dokładnie chodzi?

gok_U

Jeremy coś tam rzucił, że gdyby nie Brexit to banda Polaków już by tam była i skończyła robotę w jeden dzień, Polskiemu kucharzowi też coś powiedział, ale nie pamiętam co dokładnie, pamiętam za to że nie uraziło to moich uczuć.

ocenił(a) program na 8
plochol

Dokładnie, chodzilo o to ze my wpadamy na robote i ja robimy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones