PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001214}
4,5 89
ocen
4,5 10 1 89
Fort Boyard
powrót do forum programu Fort Boyard
eltoro10000

Chyba najgorsze, co mogli zrobić to te wstawki z komentarzami, dzięki którym ogląda się to jak "Trudne sprawy", czy inne "Dlaczego ja".
PS. I niech ktoś powie tej Jolce, że nie mówi się "karnister", bo to już nie są Wilkowyje...

eltoro10000

Haha, chyba już jej powiedzieli, bo w drugim odcinku już jest "kanister", z tym, że widać (i słychać), że jest to wkopiowane. Widocznie ktoś zwrócił na to uwagę, ale dopiero po emisji pierwszego odcinka.

eltoro10000

To jeszcze tej pindzi od zagadek trzeba powiedzieć, że rzędy są poziome, a w pionie to są kolumny...;-)

eltoro10000

No i ten, no, z długą szyją... łabądź. Nie przesłyszałem się. Prawdziwa mędrczyni. Zresztą, ten z kabaretu też nie był lepszy i naśladował łabądzia.

eltoro10000

FB leciał też w latach 2008–2009 w TVP2. Gonera był prowadzącym. Do dziś pamiętam asystującego mu karła o imieniu Paspartu.

miotacz plomieni

Leciał, leciał, więc nawet jeśli chodzi o polską edycję, jest to odgrzewany kotlet, na dodatek mocno przypalony.
PS. Passe-Partout.


miotacz plomieni

Ja w dzieciństwie oglądałam właśnie tą wersję z 2008 i została pewna nostalgia... ;)
Tego nowego czegoś nie tknę nawet kijem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones