PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770771}
6,4 7 910
ocen
6,4 10 1 7910
Kuchenne rewolucje
powrót do forum programu Kuchenne rewolucje

Od jakiegos czasu zastanawia mnie jedna kwestia w tym programie.. No dobra w wiekszosci a w sumie w 3/4 odcinkach jest tak, ze pani magda wchodzi tam i robi rozrobe, ogarnia tam co moze, sa sceny rzucania talerzami miny kucharzy urażone opinią pani Magdy i ogolem awanturyn są ale to zapewne ustawione.. a na koncu jest tak ze te restauracje sa jakos zmienione i wszyscy zadowoleni jak to w tym programie, bo to jest tak niby dla programu nie? I teraz uwaga od jakiegos czasu sa odcinki gdzie chwilami ci ludzie tam tak na pania Magde najezdzaja, wrzucaja na nia i w ogole traktuja jak osobe ktora maja zaraz nie wiem.. Zbić.. wygnac czy cos... A w jednym odcinku to zamnkneli knajpe przez nią.. Pytanie? Czy ja ktos zaprasza? Czy ona sama tam przyjeżdża nie majac pojecia o niczym.. Moim zdaniem to chyba jasne zeby zrobic odcinek taki to trzeba sie naprwwde sie poświęcić i przygotować.. Tam nie stoi jedna kamera z ukrycia tylko zapewne z 20... A tych ludzi nie rozumiem jakos.. A wy co byście zrobili jak by do was przyjechala. Tv?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones