PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001486}
6,8 365
ocen
6,8 10 1 365
Prince Charming Polska
powrót do forum programu Prince Charming Polska

Jesteśmy jacy jesteśmy i po co to uzewnętrzniać w programach ogólnodostępnych, czy nie może to zostać w tematycznych.
Nie jestem....., może inaczej mocno nie jestem za polityka PISiaków ale mimo to że nie jestem konserwatystą i mam tolerancyjny umysł to tez jednak do pewnych granic etyki i uważam to za przegięcie.
Ze względu na dzieci chyba będę musiał wyłączyć TVN, a raczej nie o to chodziło. Przemyślcie sposób emisji taki programów.

Pozdro. JG.

Jacek_Gad

Człowieku albo jesteś tolerancyjny albo nie. Skoro uważasz, że takie programy trzeba  usuwać przez wzgląd na dzieci, tylko dlatego, że są  o gejach gdzie miliony podobnych programów reality show jest o parach  heteroseksualnych i już to jest według Ciebie okej to jednak tej tolerancji nie ma

Jacek_Gad

Prawie w każdym filmie się całują. Nic więcej tam nie ma.
Jeden z uczestników (pozdrawiam Arka), powiedział że tolerancja to nie jest właściwe słowo. AKCEPTACJA. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ten program też uczy.

ocenił(a) program na 10
Jacek_Gad

Jak możesz tak pisać?!

Jacek_Gad

normalny program i każdy zasługuje na miłość i geje powinny na legalu brać ślub i adopotować dzieci w PL

Jacek_Gad

homofob kolejny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones