PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014821}

Ranveer Singh i Bear Grylls kontra dzicz

Ranveer vs. Wild with Bear Grylls
4,2 26
ocen
4,2 10 1 26
Ranveer Singh i Bear Grylls kontra dzicz
powrót do forum programu Ranveer Singh i Bear Grylls kontra dzicz

Ale bzdury! Dzisiaj obejrałem na Netfliksie i zauważyłem, że to show po prostu nie działa z tą interaktywnością. Po pierwsze jest bardzo infantylne. Po drugie, daje tragiczne rady survivalowe, typu "odgoń wilki od padliny bez żadnej broni".
Pamiętam jak jednym z pierwszych wyborów był zjazd na tyrolce lub zejście na linie w dół, wybrałem tyrolkę. Bohaterowie doszli do urządzenia GPS ale okazało się że jest rozładowane. Więc dostaliśmy kolejny wybór typu: dotrzeć do celu orientując się w terenie albo odnaleźć naładowany GPS. I teraz najlepsze, gdy wybrałęm to drugie to akcja cofa się do tego pierwszego wyboru, czyli bohaterowie dokonują zejścia na linie (wyboru jaki odrzuciłem wczesniej) by na dole czekał ich GPS. To było cofnięcie się do poprzendiego miejsca w czasie. Nigdzie nie było mowy, że są do odnalezienia dwa GPSy. Do tego momentami bohater myli się na ekranie i wspomina o niewybranej przeze mnie sposobności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones