PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852682}
7,0 260
ocen
7,0 10 1 260

The Circle: France
powrót do forum programu The Circle: France

Ciekawa, lekka, przyjemna propozycja prosto z Francji. To jasna sprawa żadne ambitne kino, ale spodoba się raczej każdemu, kto chce usłyszeć trochę francuskiego z prawdziwego zdarzenia, usłyszeć o kilku postaciach ze sceny kulturowej (Shy'm, Élie Semoun), czy poznać masę ciekawego słownictwa. Uważny widz usłyszy również co nucą Francuzi wyliczając - nasz odpowiednik "Ene due rike fake...", czy "wpadła bomba do piwnicy..." - a mianowicie: une boule en or, c'est toi qui sort, au bout de trois, un, deux, trois. Mój notatnik pełen nowego słownictwa, czas tłumaczyć!

Gabriel_818

Hej, chciałam zapytać czy masz wypisane te ciekawe wyrażenia? Mógłbyś się podzielić?

ocenił(a) program na 6
Ilianaa

Cześć, wiesz co, doszukałem się, ale nie wiem, czy to dobrze. Każdy inaczej jednak sobie notuje, inne skróty myślowe stosuje, itd. Też chyba nie pracowałem z tym słownictwem jakoś specjalnie później, tak że nie wiem, czy będzie przydatne. Polecam obejrzeć i samemu sie wsłuchiwać i notować (sprawdzać najlepiej w jednojęzycznym słowniku [w google język wyszukiwana na FR najlepiej zmienić i dopisywać def, signification, larousse, etc.]). Efekty same przyjdą.

https://docs.google.com/document/d/1joQtpsT-O5F1hrYa8Qg8mhuu7b0ba48MebSDScacIMM/ edit?usp=sharing

Gabriel_818

Bardzo dziękuję, notuję sobie też ale ten plik na pewno mi ułatwi sprawę. Super dziękuję dziękuję!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones