PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606532}
6,8 842
oceny
6,8 10 1 842
007: Blood Stone
powrót do forum gry 007: Blood Stone

Miałem w swoim życiu kilkuletni okres że ubustwiałem filmy z Bondem
(Mam wszystkie filmy z nim na DVD) dlatego postanowiłem sobie kupić tą grę nie patrząc na jej średnią.Cóż gdyby na podstawie tej gry chcieli kiedyś zrobić film z Bondem byłoby to typowe kino akcji.Dzielny agent kontra szaleniec z bronią biologiczną pod ręką.Przy grze można się nieźle wyluzować , grafika jest chyba niezła (mówie chyba bo nie znam się na takich rzeczach) jeśli chodzi o misje to są one do siebie łudząco podobne (kilka razy musimy dogonić samochodem jednego ze swoich wrogów) .Niektóre sceny są ściągnięte troszke ze starszych filmów o przygodach Bonda (np.Scena przesłuchania złapanego Bonda przez jego głównego wroga-Raka w której to czarny charakter pokazuje dokładnie narzędzie tortur i mówi jak bardzo jest ono skuteczne jest lekko ściągnięta z jednej ze scen z filmów "Żyje się tylko dwa razy" i "Jutro nie umiera nigdy".Mimo tego gra mi się w tą gre nieźle, lubie czasami grać w gre w której głównym celem jest rozwalenie w drobny mak swych przeciwników.Jednym słowem można się nieźle rozerwać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones