PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622052}
6,6 143
oceny
6,6 10 1 143
Ace Combat: Assault Horizon
powrót do forum gry Ace Combat: Assault Horizon

Puki co jest nieźle. Intensywna akcja non stop długie misje, bardzo dobra grafika i wręcz fotorealistyczny wygląd maszyn sprawia, że nie mogę się oderwać. Oczywiście należy pamiętać, że jest to arcade i przyjęcie 20 rakiet czy też odbijanie się samolotu od podłoża jest tu normą.

ocenił(a) grę na 7
forest122

Gra rzeczywiście dobra ale nic po za tym. W grafice najbardziej raziły mnie niskiej rozdzielczości tekstury modeli (rzucało się to w oczy na zbliżeniach) co jest pewnie wynikiem konwersji z konsoli. Jako arcade'owa strzelanka sprawdza się znakomicie (sam gameplay wg. mnie lepszy niż ten w Hawx) jednakże pod koniec gry było już z lekka przesadą wymuszone skrypty oraz, że taki samolot Makarova obrywał 10 rakietami pod rząd i nic (ja rozumiem, że to główny bad guy oraz liczy się dramaturgia ale jak już tak twórcy bawili się tymi skryptami to mogli to jakoś pokazać, że on sprytnie te rakiety omija albo coś w tym stylu). Fabuła natomiast, cóż.... powiedzmy, że jest i swoją głupotą, epatowaniem patosem jest na równi z debilnymi Call of Duty ;)
Podsumowując: sam gameplay w arcade'owym stylu bardzo dobry, grafika słabsza a fabuła denna, aha zapomniałem o stronie audio co do samych dźwięków trudno mi się wypowiedzieć bo nie przeszkadzały mi ani jakoś specjalnie nie zachwyciły ale sama muzyka podczas starć jest bardzo dobra i podkręca atmosfere.
Ps: grałem na PC

michael323

fabuła? jaka fabuła tu niema fabuły tylko pretekst do całodniowego napiprzania z powierza , żadna gra nie dorównuje tej , dynamiki , nie wspominając już że na tle z innymi symulatorami (tak tak dalego jej od symulatora) jest kontakt z wrogiam ( zbliżenie itd. ) w innych grach tego typu niszczy się wroga prawie go niewidząc

michael323

co do pikseli ja se wziąłem na ultra wszystko (moja karta graficzna może se na to pozwolić bez zacinki) i niema pikselów jest fotorealizm

ocenił(a) grę na 8
Jamacty

Właśnie skończyłem na najtrudniejszym poziomie trudności. Nie powiem są momenty że jest bardzo trudno aż kilka razy myślałem że nie dam rady ale byłem uparty i udało się.
Fajna gra grałem na PS3

ocenił(a) grę na 10
sepultura_fan

Dokładnie!

ocenił(a) grę na 10
forest122

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones