PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611580}
4,8 1 163
oceny
4,8 10 1 1163
Aliens: Colonial Marines
powrót do forum gry Aliens: Colonial Marines

Po tylu latach oczekiwania, wymagania graczy były ogromne. Podobnie było swego czasu z
"Unrealem 2", który był zapowiadany jako rewolucja o obłędnej grafice, a okazał się tytułem
przeciętnym i zawiódł na całego.

ocenił(a) grę na 5
vince25xx

Czy zawiódł to bym polemizował, ja już podkreślałem tu wielokrotnie ciężko wymagać czegoś więcej od gry której premiera była przesuwana. Ciężko wymagać więcej od gry, jeśli nie jest się zapalonym miłośnikiem filmowego universum. Ciężko wymagać więcej od gry w której nie ma np zróżnicowanej kampanii 3 raz, nie ma Predatorów a ci przecież mają rzesze zwolenników....

ocenił(a) grę na 6
Rinzler

W każdym razie, w obydwa wymienione tytuły, grało mi się przyjemnie, a to jest najważniejsze.

ocenił(a) grę na 2
Rinzler

Trzy razy użyłeś stwierdzenia "ciężko wymagać". :P Ja się pytam, dlaczego do cholery "ciężko wymagać czegoś więcej od gry której premiera była przesuwana". To właśnie czas, w którym twórcy szlifują grę, naprawiają błędy i zajmują się promocją gry... Przy Grand Theft Auto V także niewiele będziesz (o ile będziesz) wymagał, bo R* znów przesunął premierę?

vince25xx

Cóż, jeśli już miałbym grać w jakąś grę marines kontra obcy to wybrałbym już AvP2 lub nawet AvP z 2010.

Po prostu ja nie rozumiem CO SIĘ STAŁO z koncepcją na gry z czasów dema z E3? Jak to możliwe, że gra TAK DŁUGO robiona jest aż tak NIEDOPRACOWANA?! Ale podobno twórcy mają zamiar wydać naprawdę dużego patcha 8 gigabajtowego, więc ciekawego co takiego on zmieni.

ocenił(a) grę na 6
Krol_Sedesow

Haha, 8 gb to chyba nowa gra

ocenił(a) grę na 6
vince25xx

przy łączu 1Mb/s patchowanie może trochę potrwać xD

ocenił(a) grę na 5
vince25xx

"Po tylu latach oczekiwania, wymagania graczy były ogromne."-Pewnie tak dlatego takie oceny.Ja tam nie wyczekiwałem na tą grę jakoś specjalnie przy okazji zagrałem nie jest to dobra produkcja ale wyzywanie było ogromne dorównać filmowi co musiało być trudne gdyż cała seria Alien-a to arcydzieło.Ale podobnie jest z filmami na podstawie gry czyli nic specjalnego z tego nie wychodzi i tu jest tak samo chyba po prostu lepiej robić filmy albo gry i nie łączyć tego z tamtym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones