PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615729}

Arcania: Upadek Setarrif

Arcania: Fall of Setarrif
3,7 815
ocen
3,7 10 1 815
Arcania: Upadek Setarrif
powrót do forum gry Arcania: Upadek Setarrif

Ja nie wiem czy się śmiać czy płakać. Patrząc jak od Zmierzchu Bogów seria zasuwa po równi pochyłej coraz niżej i niżej to mam ochotę się śmiać z absurdu sytuacji i płakać nad zszarganiem takiego tytułu. W Upadek jeszcze nie grałem, nie wiem czy zagram. Po cichu liczę na to, że Pirania wyda piątkę, która uratuje sagę i po zagraniu będę mógł nareszcie powiedzieć, że najnowszy Gothic jest lepszy od dwójki czy NK.

MartinCamilo

nie da rady. Pirania straciła prawa do gothica a dodatek robił też ktoś inny. teraz Pirania bierze się za wspaniałego(jak dla mnie) Risena i mniej wspaniałego Risena 2 Dark Waters więc wspaniała seria gothic doczekała się tragicznie potwornego zakończnia Wieczny odpoczynek...

SuperO_2

prawa autorskie wróciły do Piranhia Bytes na początku roku, dlatego w tym tytule nie ma nazwy Gothic

Marek5

oby zaczeli robic Gothica 5

The_Fallen

W G3 Bezio odszedł ze znanego nam świata więc po co miałby tam wracać, Gothic 4 z Niezbadanymi Krainami albo Bezio w świecie Risen to było by to...

Ageha

w ogole nie czaje o co ci chodzi w tym poscie (komentarzu)

The_Fallen

^^ Wybacz że napisałem to tak chaotycznie, poprawie się, więc po kolei, w zakończeniu Adanosa Bezimienny z Xadrasem przekracza portal i wyrusza do Niezbadanych Krain pamiętasz? Może gdyby Piranha Bytes nie straciła praw do marki to właśnie ta część uniwersum Gothic była by koleiny miejscem akcji... Niezłe marzenie co?
A co do mieszania do tego wszystkiego Risen-a, dlaczego świat w którym dzieje się fabuła gier z serii Risen nie miały by być tymi Niezbadanymi Krainami?

Ageha

tego to ja nie wiem - na razie tworcy nic w tym temacie nie powiedzieli, a prawa do marki wróciły wiec kto wie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones