PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 313
ocen
8,5 10 1 31313
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

5/10

ocenił(a) grę na 5

Średniawka. Szczerze to niczym mnie nie zaskoczyła. Wolę Hitman'a.

ocenił(a) grę na 10
pachomir

Hitman ? Assassins creed ? aha

damian_filmweb

I jedno i drugie to morderca. Tylko assassyn zagina grawitację i architektów.

ocenił(a) grę na 10
Sebaking

Debilizmem jest porownywac te dwie gry.

damian_filmweb

Czemu? To po co są nagrody? Po co są Oscary? No bo debilizmem jest porównywać "The Social Network" do "Jak zostać królem". Co za komentarze...

ocenił(a) grę na 10
bandofbrothers

Mowie o gatunku, ktory nie ma wiele wspolnego z Hitmanem. Pomysl troche. To zupelnie inne gry.

damian_filmweb

A "The Social Network" i "Jak zostać królem" to zupełnie inne filmy, nie mówiąc o "Toy Story 3", a wszystkie były nominowane jako najlepsze ubiegłego roku i trzeba wybrać najlepszy więc trzeba porównywać. Kiedy powstała pierwsza część AC ludzie mówili, że jest to mieszanka "Prince of Persia" z "Hitmanem". Do POP'a dlatego, że wspinaczki do Hitmana, bo zarówno w jednej jak i w drugiej preferuje się ciche zabójstwa i trzeba likwidować dane cele. Śmiało można porównywać te gry.

ocenił(a) grę na 10
bandofbrothers

Nie nie mozna, Mysl sobie co tam chcesz, ale wg twojego toku rozumowania byle jaka skradanke mozna porownywac z assassynem, a to jedna wielka bzdura. Jeden jedyny element- skradanie i to wszystko.

A filmow nie podawaj za przyklady, bo chyba dalej nie wiesz o czy mowa.

damian_filmweb

W sumie masz rację, bo są nagrody za najlepszą grę i z najlepszą dajmy tu strategię, a w filmach za najlepszy film roku np. 2011 i za najlepszy nie wiem horror. Ale assassyn niestety jest bardziej mordercą niż zabójcą. W Hitmanie jest większy nacisk na niewykrycie i zabicie jednego celu, a tu zabijasz strażników i przedzierasz się przez wrogów do ofiary głównej. Chyba jedynymi wspólnymi rzeczami są zawody obu ,,assassynów''. Pachomirowi chodziło chyba że preferował w Hitmanie nacisk na zabójstwa i sposób w wymyślaniu jak je wykonać.

ocenił(a) grę na 10
Sebaking

no to brawo. w koncu zrozumiales. dlugo ci to zajelo.

Wiec sam widzisz, ze tych gier nie sposob porownac, bo to zupelnie co innego. A pan Pachomir rowniez sie nie popisal, bo skoro preferuje gry typu hitman, splinter cell, to czemu siega po zupelnie inna rozgrywe, a pozniej porownuje obie? O co chodzilo tak naprawde panu pachmirowi, nie dowiemy sie chyba. Hitmana to porownac mozna do splinter cella. Chyba, ze pachmirowi chodzilo dokladnie o to co napisales, ale to tez wydaje sie glupie, a poza tym ty tez sie nie popisales piszac, ze obie gry mozna porownac.

a tak z innej beczki jestem zmeczony i juz ledowidze co pisze.. dobranoc :)

damian_filmweb

Po 1 napisałem tylko: I jedno i drugie to morderca. Tylko assassyn zagina grawitację i architektów. To chyba prawda nie sądzisz.
Po 2 chyba użytkowników pomyliłeś, albo chciałeś mnie urazić.
Po 3 jak jesteś zmęczony i ledwo widzisz to może i ledwo myślisz. (to za 1 zdanie u ciebie)

ocenił(a) grę na 10
Sebaking

A no nie o ciebie mi chodzilo. Chyba jednak nie jestes taki glupi jak mi sie wydawalo. Ale wychowanie i kultura to u ciebie spora wada. Nie mowiac juz o mysleniu. ( drugi temat).

damian_filmweb

U ciebie większa skoro nie możesz w subtelny sposób wyrazić co sądzisz o innych. Jesteś większym chamem niż mi się wydawało - tłumaczenie dla takich jak ty.

ocenił(a) grę na 10
Sebaking

Chamstwem odpowiadam chamstwu, wiec sie nie dziw i ne udawaj niewinnego.

damian_filmweb

Od tego się zaczęło: no to brawo. w koncu zrozumiales. dlugo ci to zajelo.

ocenił(a) grę na 10
Sebaking

zaczelo sie od tego jak mnie potraktowales na drugim temacie. Inaczej nie pisalbym do nikogo w taki sposob.

damian_filmweb

Aha czyli jeśli nauczycielka postawiła mi 2+ w 1 klasie, a dwie 5 w 3 klasie to jest to szmata i suka, bo jednak mi postawiła raz 2+. Super teraz pobiję każdego kto chodził ze mną do przedszkola i zabrał mi lizaka.

ocenił(a) grę na 10
Sebaking

No, no coz za tok rozumowania. Szkoda tylko, ze to mialo miejsce na kilka minut przed kolejna wypowiedzia, a nie kilka lat. Logicznie myslisz.

damian_filmweb

Inny temat, inna historia.

ocenił(a) grę na 10
Sebaking

haha Taaaa :) Zelazna logika. Dobra znudziles mnie juz. nara.

ocenił(a) grę na 5
damian_filmweb

buehe gdybym powiedziałe, że wolę Heroes of Might and Magic to też powiedzielibyście, że porównuje te gry? Matko Jezusowa.... dalej piszcie ten swój podręcznik.

pachomir

Nie ja już skończyłem.
PS. Też wolę Heroes of Might and Magic (od 3 do 5) od tego.

ocenił(a) grę na 10
pachomir

Juz skonczyl ( dzieki Bogu !!!!).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones