PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 313
ocen
8,5 10 1 31313
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Po tym co pokazała dwójka, wiem że kolejne części nie będą lepsze. Tajemnicza, mocno klimatyczna fabuła AC1 przerodziła się w dziecinną, śmieszną i przesadzoną fabułę w AC2, w które od połowy już nie miałem chęci grać, ukończyłem ze względu na pieniądze, wydane na tę bajkę. Na co mi funkcje dające złudzenie różnorodności jak gra nie ma tego klimatu, fabuły co jedynka, ani nie robi takiego ważenia i jest jeszcze łatwiejsza od części pierwszej. Jedyny plus AC2 to soundtrack, stworzony przez mistrza. Głównym efektem ubocznym, zmiany czasu akcji z AC1 na ten z AC2 w którym "toczy się" gra, nie możliwym do uniknięcia, było to że dwójka nie ma oparcia w historii jeśli chodzi o sektę asasynów, bazuje ona tylko na wyobraźni twórców, co dla mnie jest dużym minusem, nie czuć w dwójce tego uczucia, że gra się kimś kto w grze należy do grupy "zabójców", którzy kiedyś naprawdę istnieli. Jedynkę przeszedłem ok. trzech razy. Chętnie do niej wrócę kiedyś. O dwójce nawet mi się nie chce myśleć. Zobaczymy co wymyślą z częścią trzecią. W czwórce pewnie będziemy grać obcym haha. Na koniec trailer z jedynki http://www.youtube.com/watch?v=kXu3pdxeKpQ

ocenił(a) grę na 10
ZeitgeistMovement

Mnie się dwójka podobała choć fabularnie była o wiele gorsza od pierwszej części. Za to mój kumpel ktory stwierdził że dwójka jest słaba, po graniu w Brotherhood nie mógł się nachwalić gry. Ja czekam na wydanie na pc i się jaram, może nie będzie tak jak przewidujesz? :>

ocenił(a) grę na 10
ZeitgeistMovement

Heh pierwszy raz spotkałem się z opinią ze AC II jest gorsza od AC I. Dla mnie fabuła AC I jest bardzo nundna, mogę wręcz stwierdzic, ze za bardzo nie miałem w nią ochoty grać. W przeciwienstwie do AC II i AC bractwa w których to z rok na rok są coraz to lepsze wydania tej serii.

ocenił(a) grę na 9
szpieg997

zgadzam się, I assasyn był nudny i po 6 godzinach szczerze miałem już dość tych samych misji tylko w innych miastach natomiast dwójka na maxa mnie wkręciła ukończyłem ją na 100% wraz ze wszystkimi glyfami czy piórkami ;)

ocenił(a) grę na 7
ZeitgeistMovement

Fabuła na dobrą sprawę w dwójce nie istnieje, ale jako całość zdecydowanie wygrywa nad jedynką - w dwójce jest po prostu więcej i ciekawiej. A to, że fabuła ssie, i bohater to kukła, naprawdę mi nie przeszkadzało. Grę dobiłem do 98% w 2,5 dnia.

ocenił(a) grę na 8
_Garret_Reza_

To chyba leciałeś na złamanie karku byleby tylko ją ukończyć - gdzie tu sens i radość z grania?

ocenił(a) grę na 7
BelzeBoobies

W graniu?

użytkownik usunięty
BelzeBoobies

Kto jak kto, ale ja przechodzę gry powoooooli i napawam się ucieczką od szarej codzienności ;D

ocenił(a) grę na 7

No to nie w Assasynie, bo tam trzeba by stać w miejscu, by nie przejść gry w 3 dni.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Eeeee... widoczki pooglądać, budowle pozwiedzać, strażnikom łby porozwalać :P
Chodziło mi bardziej o gry typu Risen, Gothic, Fallout 3, GTA, Fable, The Saboteur - w tym jest sporo do zrobienia.

ocenił(a) grę na 7

W "AC2" jest dużo do zrobienia, tylko że gra wciąga do tego stopnia, że grałem bez przerwy w sumie. Więcej niż w Fable (około 7 godzin krótsza gra od AC).

A widoczki to się też oglądało... 50 piórek znalazłem, wszystkie punkty widokowe zaliczyłem, więc zwiedzałem uczciwie.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Jak tak to spoko, nie mam więcej zarzutów. You can go with peace :)

_Garret_Reza_

a to w ACII była jakaś fabuła? dobrze kurna wiedzieć. ale nie powiem grało się bardzo przyjemnie mimo biegania bez celu

ocenił(a) grę na 10
fisher

Nie trzeba tylko biegać.. można też jeździć konno xD Adiamo!

FU3G0

Fabuła jest. Z tym, że dobra to ona jest tak gdzieś do połowy. Zresztą tak samo jest w wypadku jedynki. Niepotrzebnie się silni na jakieś fantastyczne jabłka itp. O dziwo gra, też w jest w miarę zgodna z ówczesnymi realiami historycznymi. Ja cenie ją też za bardzo fajny wizerunem Leonarda Da Vinci

ocenił(a) grę na 7
Ivalor

W jedynce siada tylko końcówka, od kiedy Altair zaczyna walczyć z armią.

ocenił(a) grę na 8
_Garret_Reza_

Chodzi Ci o ten pojedynek z kilkunastoma templariuszami? Podchodziłem do tego kilka razy, wkurzałem się, ale w końcu dałem radę, miałem okazję przetestować na moich przeciwnikach wszystkie sztuczki które się nauczyłem podczas tej gry. A co do walki z Al Mualimem to zawaliłem, bo na niego trzeba było noży użyć, a ja ich nie kradłem :/ Dobrze że w dwójce można było te noże kupować!

ocenił(a) grę na 7
Kalman1978

"Chodzi Ci o ten pojedynek z kilkunastoma templariuszami?"

Tak. Banalna napier... w grze, w której nie chodzi o masowe zabijanie - strzał w kolano!

_Garret_Reza_

Ee tam przesadzasz, prawda, to było niepotrzebne i wprowadzone na siłę i lepiej było by, gdybyśmy walczyli u boku innych asasynów, a nie 1 Altair na setki templariuszy, ale gra na tym za bardzo nie ucierpiała.

ocenił(a) grę na 8
ZeitgeistMovement

W drugiej części gramy bohaterem, który żyje w innym miejscu i czasie, więc jak gra ma nie być inna od pierwszej części?

Kalman1978

Assassin's Creed: Revelations będzie mieć innego bohatera, inne miejsce i czas, a na trailerach czuć klimat z pierwszej części, swoją drogą dobrze, że Altair wraca, mam nadzieję, że będziemy mogli pograć nim dłużej a nie tylko przez moment. Duży wpływ na wspomniany i żądany przeze mnie klimat ma właśnie miejsce rozgrywki, a Włochy to był chybiony pomysł. A co do fabuły, jak już pisałem, do połowy do przełknięcia, ale pod koniec myślałem że oglądam kreskówkę o superbohaterach, jak się wszyscy zebrali to brakowało jeszcze okrzyku "Jesteśmy Asasynami yey!", chociaż jak teraz staram sobie przypomnieć, to możliwe że było coś takiego ;p, do tego dochodzi element z obcymi, liczyłem, że wszystko będzie związane z jakąś tajną organizacją, konspiracją, illuminati, masoni, żydzi, itd. itd. którzy chcą zawładnąć światem, albo coś w ten deseń, będziemy stopniowo odkrywać jakieś tajemnice, ale wyszło jak wyszło.

ocenił(a) grę na 9
ZeitgeistMovement

Jaki inny bohater? Że co? Jaki Altair? Nadal będziemy grali Ezio tyle że starszym o dziesięć lat a akcja będzie się działa w Konstantynopolu poczatkowo.

pionas666

Będziemy mieli okazję zagrać zarówno jako Ezio i jako Altair, tylko nie wiadomo na jak długo przejmiemy kontrole nad Altairem..

użytkownik usunięty
ZeitgeistMovement

jak dlamnie gra boska owiele lepsza od jedynki

ocenił(a) grę na 5
ZeitgeistMovement

A mi tak średnio się ta gra podobała i zgadzam się z autorem wątku. Do dam jeszcze że jak się dużo pancerzu Ezio to jest on praktycznie niezniszczalny i można iść jak terminator na bez myślnych przeciwników, którzy czekają na śmierć. Ale to jest moje zdanie, osobiście mi się pierwsza cześć bardziej podobała niż ta miała swój wyjątkowy klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones