PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 313
ocen
8,5 10 1 31313
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Słuchajcie, mam pewien problem, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. O co chodzi? Już mówie:
Otóż kupiłem sobie jakiś czas temu grę Assassin's Creed 2. Zainstalowałem normalnie, ok, wszystko co trzeba, Ale, o co chodzi: Gdy próbuję uruchomić grę, wyskakuje mi takie okienko żeby aktywować tzw. Klucz Produktu, to chyba ten klucz na instrukcji obsługi, więc go wpisuje, a tu mi sie pojawia info że został aktywowany. Mało tego, gdy próbuję uruchomić jeszcze raz, to pojawia mi się informacja o błędzie podczas uruchamiania gry. Może zacytuję:
"Wystąpił błąd podczas uruchamiania gry. Upewnij się, że nie działają inne programy wykorzystujące aplikację startową Ubisoft. Jeśli problem się będzie powtarzał, spróbuj zainstalować grę ponownie".

Zaznaczam, że gra jest w 200% oryginalna.Podejrzewam też że może mam za słaby sprzęt jak na taką grę.
Jeśli ktoś miał taki sam problem i go rozwiązał, to mi niech napisze co i jak, tylko dokładnie.

ocenił(a) grę na 9
Authorius

Nie miałem takiego problemu ale spróbuj zainstalować ponownie
I ja musiałem zarejestrować się na konto Ubisoft

ocenił(a) grę na 7
speedcube

Już próbowałem z kilkanaście razy i też nic nie dało. No nic, dzięki bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones