PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 301
ocen
8,5 10 1 31301
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Pytanie

użytkownik usunięty

Gram w ac 2 na xbox 360 i mam pytanie czy da się wrócić do momentu kiedy lecimy maszyną latającą Davinci ?

ocenił(a) grę na 9

Wrócić się nie da,ale o ile pamiętam do w Forli(w każdym razie Romanii)możemy jeszcze raz polecieć nad miastem i kopnąć łucznika.

użytkownik usunięty
Fabio24

dzięki sprawdzę

ocenił(a) grę na 9

Oczywiście w odpowiednim momencie czyli dopiero w trakcie polowania na brać Orsi(i również po ich zabiciu).

użytkownik usunięty
Fabio24

Jest jeszcze jeden problem ponieważ przeszedłem już dawno całą grę lecz w Romanii na wierzy gdzie powinna być maszyna leonarda nic nie ma. Czy trzeba jeszcze coś zrobić poza przejściem gry żeby maszyna się pojawiła ??

ocenił(a) grę na 9

Nie,raczej nie,podczas wykonywania jednej z misji w Wenecji,używamy maszyny latającej do dostania się do pałacu,wtedy pojawia się "osiągnięcie"w którym mamy kopnąć jednego z łuczników podczas lotu,ja sam tego nie zrobiłem,bo miałem kłopot trafieniu w tegoż łucznika,więc będąc w Romani podczas wspomnienia"12 bitwa o forlii"pojawiła się taka możliwość bez żadnego konkretnego celu(tylko po to żeby kopnąć łucznika).Czyli jednym słowem jeśli wcześniej zaliczyłeś osiągnięcie to więcej nie będziesz(najprawdopodobniej)miał możliwości lotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones