PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 283
oceny
8,5 10 1 31283
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

SEKWENCJA 12 I 13

ocenił(a) grę na 10

OSTATNIO DOPIERO ZACZALEM GRAC W TA SERIE A CHCE CALOSC I MNIE BARDZO
WCIAGNELA CHCIALBYM SIE ZAPYTAC GDZIE MOGE SCIAGNAC SEKWENCJE 12 I 13 MOZE
KTOS MA PLIKI DO TEGO I MOGLBY POMOC BO NA UBI JUZ CHYBA NIE MA

ocenił(a) grę na 10
ninio27_fw

Tych sekwencji nie było w grze, z tego co słyszałam chyba pojawiły się w jakimś DLC.

ninio27_fw

Jak napisał lammoth - DLC Bitwa o Flori i Stos Próżności. Chyba ma jakąś stara wersje bo w nowszych powinny być owe sekwencje.
Poza tym i tak nie przejdziesz 100% bo JE**NE Ubisoft.... ehhhh.... w sumie gra spoko ale nie da się jej ukończyć na 100% chyba że masz wypakowana wersje lub pobawisz się w plikach gry. A dlaczego nie można mieć 100%? Ponieważ dostajesz jeden kod odblokowujący jedna kryjówkę Templariuszów, a są trzy.
Bitwa o flori - nic ciekawego w sumie, nawalanka, Sforza pokazuje majtki i ratujesz jej dzieci.
Stos próżności - tutaj jest już lepiej, zabija się parę przekupionych ludzi i są fajne skoki w niektórych misjach. DLC ma chyba najtrudniejsza misje w całym AC2 - trzeba wejść i zabić kolesia na statku i pozostać niezauważonym.

ocenił(a) grę na 8
movies_2

Tamta misja nie jest aż tak trudna. Udało mi się za trzecim razem, trzeba się po prostu skitrać na burcie.

Megafil666

A mi za pierwszym razem, bo wszedłem na statek jak gdyby nigdy nic i zabiłem kupca skacząc ze schodów. A DLC ma jedną z najlepszych scen w historii AC, przemowę Ezia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones