PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 309
ocen
8,5 10 1 31309
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Lepiej zakupić assassina dwójkę czy wiedźmina dwójkę ? Wiem, że obie gry są świetne i
nie umiem wybrać :(

ewelina_49

Zależy na czym bardziej ci zależy. Klimat w obu częściach jest świetny. Jeśli chodzi o akcję to bez wątpienia AC2 jest górą, natomiast fabularnie Wiedźmin wygrywa. Generalnie jeśli ja miałbym ograniczony budżet i musiałbym wybierać to zdecydowałbym się na Assassina. Dodatkowymi atutami tej gry są: bardziej otwarty świat (więcej lepiej rozbudowanych lokacji, no i możliwość kontynuowania gry po ukończeniu głównego wątku), długość gry, oraz mniejsze wymagania sprzętowe (o ile nie chcesz kupić wersji konsolowej).

użytkownik usunięty
ewelina_49

Chyba sama musisz sobie odpowiedzieć, jaki gatunek gier bardziej do Ciebie przemawia. Assassin's Creed 2 to gra akcji z otwartym światem, a Wiedźmin 2 to gra rpg. W AC większy nacisk położony jest na rozgrywkę, niż na fabułę, za to w wiedźminie odwrotnie. Jeżeli chodzi o klimat to w dwóch grach jest tak samo świetnie zrealizowany, choć całkowicie inny. W AC 2 masz świetnie odwzorowany włoski renesans, do tego w grze poznaje się postacie historyczne. W Wiedźminie 2 klimat jest bardziej brutalny, wulgarny, co wcale nie oznacza, że zły. :)

ocenił(a) grę na 9
ewelina_49

Dzięki za odpowiedzi. Decyzję już podjęłam. Wiedźmin. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones