PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Jest tutaj chyba wszystko ogromny otwarty świat, mamy własny okrent z możliwością tuningu,
szukanie skarbów na dnie oceanów oddychając przez wielki dzwon z tlenem czego jeszcze nie było
no i może nas zerzreć rekin twórcy zapomnieli tylko dodać do tej gry assassin's creed IV ale chu#j
wkońcu w zamian mamy karaiby i piepszo#nego dzeka szpare

ocenił(a) grę na 10
HUBERTciawo

Nic z tego nie rozumiem... To jakiś szyfr?

ocenił(a) grę na 10
Daroo_3

Też się właśnie zastanawiam...

Daroo_3

nie, to tylko słuszna bulwersja

ocenił(a) grę na 4
Daroo_3

Chyba chodzi o to, że mamy serię o assasynach, a w czwartej części dostajemy historię osoby, która jest piratem i z assasynem nie ma nic wspólnego poza skradzionym strojem i ostrzem.
Też mnie to zawiodło strasznie. Nie dość, że po raz 5 dostajemy dokładnie tą samą grę z paroma modyfikacjami to tym razem nawet nie ma w niej assasynów ani ich zakonu.

worms39

Bingo wygrałeś talon na kur-we i balon ( tekst z filmu weekend)

HUBERTciawo

Ta gra jest zrobiona nie wiadomo po co, nie wpływa na fabułę w teraźniejszości. Podsumowując: fan AC może ją sobie odpuścić... bo nic nie straci!

hr_dooku

Dla mnie seria assassin's creed umarła po brotherhoodzie AC Revelations dało się przełknąć ac 3 już było o wiele lepsze fajne ciekawe mogli dać według mnie francje ale hu-j wstęp wszystko bardzo fajnie gra wciągneła na maksa wszystko się rozkręca rozkręca no i dobra konor jest już dorosły gra się rozkręciła na full a tu co kur#wa? dalsze misje główne to chyba były 7 albo 5 bardzo króciutkie zresztą jak mówiłem ac umarło i tyle

HUBERTciawo

Ac3 było spoko, ale nie było jespera kyda i skopany został wątek desmonda.

ocenił(a) grę na 10
hr_dooku

Skąd to wiesz? Przeszedłeś grę że znasz fabułę?

Daroo_3

Twórcy mówili, że nie trzeba będzie nawet wychodzić z animusa, więc jak wątek z przeszłości może cokolwiek popchnąć do przodu. Jesteśmy pracownikiem abstergo, który nie ma wpływu na nic.

ocenił(a) grę na 10
hr_dooku

Parę razy będzie trzeba wyjść, reszta jest opcjonalna (pewnie np hackowanie).
Plus mamy mieć 'wybór' między asasynami a templami.

Daroo_3

To dla ciebie jest plus? chcesz przejść na strone templariuszy? jeśli masz konto na playstation nettwork to skopie ci dupe możesz nawet wybrać gre

ocenił(a) grę na 10
HUBERTciawo

Nie muszę przechodzić na ich stronę, bo jestem na niej od samego początku.
Niech Ojciec zrozumienia Cię prowadzi.

Daroo_3

Zdradziecki templariuszu! oby stwurczyni ci wybaczyła

HUBERTciawo

masz Uncharted 3? Pograłbym sobie z Tb a tego Daroo to bym na 1vs1 wziął za masoństwo ;p

ocenił(a) grę na 10
worms39

No i to jest napisane w normalny, zrozumiały sposób, co więcej niestety się z tym zgadzam. To jest zupełnie tak jakby nie wynieśli żadnych wniosków z średnio udanego ACIII.

Lellandra

Ubisowt to grube ryby oni nie potrzebują wniosków tylko WYNIKÓW a konkretnie wyników sprzedarzy gry

HUBERTciawo

Bądźmy szczerzy twórcy mają gdzieś nasze 100 % zadowolenia z gry liczy się hajs chyba tylko naughty dog naprawde o nas dba

HUBERTciawo

Naughty Dog to chyba najsolidniejsza firma robiąca gry.

GAMMMER

W sumie to im się nie dziwie ta firma ma dobrą reputacje i ani jednej słabej gry poza tym za uncharted 2 wzieli tyle kasy że mogą sobie pozwolić i dbać o gracza dowodem tego jest the last of us

ocenił(a) grę na 9
worms39

Czyli jednak jest coś innego.

użytkownik usunięty
Daroo_3

A to już świadczy o tobie.

ocenił(a) grę na 9
HUBERTciawo

A dla mnie gra wyszła przyzwoicie. Można nieco odpocząć od Asasynów i poznać dogłębnie poglądy Templariuszy. Szczerze to wolę być pracownikiem Abstergo, niż oglądać znowu jak Ubi próbuje pociągnąć dalej fabułę z Desmondem (już w ACIII im to nie wychodziło). .
I co, że nie jesteśmy prawdziwym asasynem? Za to mamy kolejny wyrazisty charakter. Ezio też go miał i za to go pokochaliśmy. Connor był taki nijaki. Poznajemy Edwarda i od razu tworzy się jakaś więź gracza z głównym bohaterem.
Poza tym jest świetny klimat, który jest niewątpliwym plusem ACIV.
Jeśli nie jesteś w stanie tego dostrzec Hubert- Nich ojciec Zrozumienia Cię oświeci. ;)

SignoreMichavelli

Można nieco odpocząć od assasynów???? gościu z każdą kolejną nową odsłoną dostajemy gó#wno nie fabułe ubisowt zawsze daje nam tylko małą garść informacji ac 3 miało objaśnić wszystko od a do z a wyszła du-pa jeśli chodzi o klimat to już kwestia twojego ja napewno wybrałbym francje stolice paryża było by pięknie moim zdaniem paryski klimat jeśli chodzi o karaiby lubie film piraci z karaibów ale to nie pasuje do assassin's creed i

HUBERTciawo

A jeśli chodzi o przejście na strone templariuszy to cóż co prawda w ac 3 fajnie był wplątany ten wątek ale jeśli w przyszłości twórcy daliby graczowi wybur pomiedzy templariuszami ( tfu) a asasynami to ta gra zamieniła by się w infejmusa i jeszcze jedno stwurczyni ci nie wybaczy przejścia na strone templariuszy na twoim miejscu udał bym się do spowiedniczki

SignoreMichavelli

Nie marnuj klawiatury na dzieci. Styl pisania i ortografia pokazują dokładnie z kim mamy do czynienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones