PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Każda kolejna część jest gorsza od poprzedniej. Liniowa kretyńska fabuła. Zero klimatu. Debilne minigierki - hakowanie komputerów i zbieranie karteczek - wtf?. Bezsensowne zbieranie skrzyń, po 100-200 reali w każdej. Eksploracja świta nudna jak flaki z olejem. Motyw pirata, który odkrywa w sobie sumienie i tym podobne sentymentalne bizdety. Legendarne okręty, ile na 100 osób byłoby w stanie je pokonać i po co? No i oczywiście BUGGI - jak ktoś nie czai o co biega to polecam tubę, jest cała masa tego. Można by jeszcze długo pisać, ale nie warto. Gdyby była jakaś alternatywa (konkurencyjna podobna gra) dla tej osobliwości to budżet ASS IV byłby na minusie. Ogólnie krok w złym kierunku, to już nie jest sama gra, co kiedyś.

ocenił(a) grę na 8
derro

Do trzeciej części miałem podobne odczucia, jednak czwórka przywróciła mi nadzieję w tę serię. Fabuła właśnie była ciekawa i wielowątkowa, świetne było to balansowanie pomiędzy templariuszami a asasynami, i ich konflikt będący wcześniej głównym wątkiem, tutaj schodzi na dalszy plan i staje się tłem dla historii Edwarda. Nikt Ci przecież nie kazał latać za karteczkami czy hakować komputery (poza tymi paroma wymaganymi przez fabułę). Podobnie też niepotrzebne było żadne zbieranie złota ani eksploracja świata. A jeśli chodzi o bugi to zamiast polecać tubę pozwól każdemu ich doświadczyć lub nie, w moim wypadku te, które się zdarzały w żaden sposób nie odbierały przyjemności z gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones