PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 659
ocen
8,1 10 1 17659
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

UWAGA! Wrażliwym na spoilery radzę nie zaglądać!


Jakiś rok temu pojawiły się screeny, które ponoć wyciekły do internetu a miały one dotyczyć nowej
odsłony Prince of Persia. Jak dla mnie bardziej wyglądało to na AC gdzieś w Persji lub właśnie w
Egipcie.

Wszystko wskazuje na to, że faktycznie tak jest. W Black Flag, w wątku współczesności jedno z
zadań polega na włamaniu się do komputera dyrektora Abstrego Entertainment. Tam przeglądamy
korespondencję na temat różnych okresów historycznych. Są też obrazki i a ostatni z nich
przedstawia tego samego bohatera, którego możemy zobaczyć na screenshotach, które wyciekły.
W mailu dyrektora AE można także przeczytać Egypt - 13th century.

Podaję adresy:

Usuńcie spacje

Screeny:

i1. ytimg. com/vi/H9gGkLv7Okg/maxresdefault.jpg

me. ign. com/pictures/articles/1224/73311.png

gameranx. com/img/12-Jun/ubisoft-teaser-judgment-is-coming.jpg

Obraz z Black Flag:

zapodaj. net/images/edae0df812e54.jpg

użytkownik usunięty

Wyszukałem nowe informacje. Możliwe, że powyższe materiały dotyczą spin-offu serii AC. Gra miała by nosić tytuł "Osiris".

sector. sk/files/category/2013/1/11/8/full/19391/2.jpg

assassinscreed. su/_fr/46/6203311.jpg

Gdyby następne AC miałoby być w Egipcie to mogłoby być ciekawie nawet :D

użytkownik usunięty
Edin181

Mi się też to podoba, bohater ciekawie się zapowiada ale myślę, że trochę za często akcja AC umiejscowiona jest w ciepłych kilmatach. Właściwie tylko 3 odsłona miała zimową scenografię. Najchętniej zobaczyłbym w grze zimową Rosję, Skandynawię, Mongolię, Chiny lub Japonię.

ocenił(a) grę na 8

ja bym chętnie zobaczył AC w Polsce najlepiej wiek XV, XVI albo XVII

ocenił(a) grę na 8
MattMatowy

Patriota to rozumiem ;D z tego co kolega powyżej twierdzi może być dużo racji jednak jak na razie wątpię by robili już AC w Egipcie z tego dokumentu bardziej wynikało że kolejny Asasyn będzie w klimatach Azjatyckich bądź w klimacie dzikiego zachodu.

ocenił(a) grę na 7
Edin181

AC w Egipcie?Jakoś tego nie czuje.Fajny avatar :P

Kokofromziemia

Dzięki :P Twój też ;D

ocenił(a) grę na 9

To mało prawdopodobne.
Po prostu teraz Ubi wstawiło do BF stary screenshot i wszyscy coś podejrzewają.
Grafika pochodzi z projektu, który miał być następną odsłoną PoP.
Ale chyba w końcu porzucono ten projekt i zaczęto pracować nad Assassin's Creed.
Gdzieś nawet o tym pisało niedawno. Jak znajdę źródło to podam jeszcze link.

użytkownik usunięty
SignoreMichavelli

Białowłosy, ciemnoskóry, półnagi olbrzym spoglądający na piramidy... nie kojarzy mi się to z Prince of Persia. Może tak to nazwali, żeby uniknąć spoilerów odnośnie AC. Na planach filmowych często się taki zabieg stosuje. Nie słyszałem, żeby ubisoft porzucił jakikolwiek projekt, za dużo budżetu pompują w swoje gry. Jade Raymond już wypowiadała się, że pracują nad piątą częścią AC od dłuższego czasu a Ashraf Ismail przyznał, że marzy mu się AC w Egpicie. Zobacz sobie trailer "Osiris" w sieci. Wydaje mi się, że to będzie jednak spin-off. W nowym komiksie z uniwersum AC pt "Brahman" jest ponoć wskazówka odnośnie okresu historycznego kolejnej gry.

ocenił(a) grę na 9

Wygląda dość ciekawie, ale jeżeli to rzeczywiście miałaby to być kolejna część AC, to wątpię aby pojawiła się za rok, gdyż jeśli ktoś skończył AC IV to zauważy, że następna część raczej będzie opowiadać o dalszych przygodach Edwarda Kenway'a, który ma jeszcze wile do zrobienia.

Poza tym, o ile pamiętam Ubi kiedyś w jednym z wywiadów wspomniał, że żadna część AC nie będzie rozgrywała się na Dzikim Zachodzie, podczas II WŚ, w Japonii, Chinach a także w Egipcie. Zresztą Ubisoft wydał komiks o przygodach Egipskiego asasyna, więc wątpię, aby następna część działa się w Egipcie.
Zresztą Ubi dopiero rozpoczął drugą "kwadrologię" serii (pierwsza tyczyła się przygód Ezia i Altaira, natomiast druga tyczy się Edwarda i Connora - to taka moja teoria).

Tak, czy inaczej, sprawa ta wygląda dość interesująco.

użytkownik usunięty
Mojzesz_trzeci

Ja odniosłem wrażenie, że Black Flag to zamknięty epizod. Zakończenie było prequelem do 3 części, chociaż faktycznie można by pokazać dalsze losy Edwarda, co doprowadziło go do śmierci, jak wpłynęło to na życie Haythama. Wprawdzie można o tym poczytać ale gra daje możliwość przedstawienia tego w ciekawy sposób. Z drugiej jednak strony przydałoby się coś świeżego. Twórcy mówią różne rzeczy, zarzekają się, zaprzeczają, obiecują a potem wychodzi na wierzch co innego. II WŚ, Dziki Zachód, Azja to świetne tła dla historii Asasynów.

Komiksy przedstawiają okresy starożytnego Rzymu, XIX-wiecznej imperialnej Rosji oraz XIX-wiecznych Indii Brytyjskich. Ten ostatni pt "Brahman" musiałeś pomylić z Egiptem. W tym komiksie znajduje się wskazówka odnośnie tła historycznego przyszłych gier.

Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9

Muszę się z czymś nie zgodzić - II WŚ jest beznadziejnym tłem dla historii Asasynów ponieważ jest to okres czołgów i karabinów, ukryte ostrze traci praktycznie rację bytu. Moim zdaniem każda kolejna część (oby było ich jak najwięcej) będzie w czasach gdzie główną broń stanowiła szabla i ewentualnie "pukawka". Osobiście chciałbym aby kolejna odsłona była o Altairze (choć to bardzo nieprawdopodobne), a już w ogóle byłbym w siódmym niebie gdyby rozgrywała się w Azji. No nic, póki co czekam na DLC z Adewale :)

użytkownik usunięty
Tobi18

Niestety Ubisoft zinterpretował Asasnów jako historycznych superbohaterów, którzy robią z siebie widowisko. Wprawdzie w Black Flag jest już nieco więcej skradanie ale element jest wykonany nierealistycznie i nieciekawie. AC w czasach 2 wojny mógłby być tym wytęsknionym przeze mnie powiewem świeżości, ponieważ rzeczywiście bronie jak karabiny wymagałyby nowego podejścia, innej taktyki. Więcej przemykania w cieniu, krycia się w tłumie oraz elementów strzelanin TPP, akcji sabotażowych a jeśli dochodziłoby do walki wręcz bohater mógłby nosić jakiś pancerz pierwszej rasy niczym zbroja Majów z Black Flag.

ocenił(a) grę na 9

Miałem na myśli inny komiks - "Hawk" http://marcaeg.blog.weareplaystation.fr/media/00/00/2458357441.png Jest to kontynuacja "Desmonda", " Aquillusa", "Accipitera" :P Choć te komiksy średnio nawiązują do realiów gry.

Poza tym co do zapowiedzi następnej części pozostaje tylko czekać. O ile pamiętam Ubi zawsze obalał wszystkie możliwe teorie co do kolejnych części cyklu, tzn. Pamiętam, jak ludzie myśleli, że AC III będzie działo się w Egipcie, a zamiast tego mieliśmy Amerykę Północną. Podobnie było z AC IV - praktycznie nikt nie spodziewał się złotego wieku piractwa.

użytkownik usunięty
Mojzesz_trzeci

Dzięki za info, nawet nie wiedziałem o Hawku. Ale jego akcja umiejscowiona jest w XIV wieku a screeny, które wkleiłem dotyczą raczej starożytności. Nie wiem. Zobaczymy. Ubisoft rzeczywiście zaskakuje i przedstawia oryginalne pomysły, ciekawe kiedy pojawi się oficjalna zapowiedź.

Dobre.

Dodam, że do kolekcjonerki ac brotherhood dodawali 3 pocztówki.
2 z Ezio i jedną z egipskim asasynem, mogę wysłać zdjęcie , jeśli chcecie

użytkownik usunięty
hemoroiderus_pierwszy

Wrzuć tę grafikę, podejrzewam, że będzie to okładka komiksu Hawk ale dla pewności podeślij.

ocenił(a) grę na 10

Raczej to nie sa screeny z ACV tylko z DLC:Assassins creed IV;Freedom cry. Gra będzie się skupiać na Adewale, czyli byłym kwatermistrzu Edwarda

niom gosciu na obrazku wyglada jak z tego ozyrysa czy reboota prince of persia....jest tam tez ten wester asasyn zdjecie ktore tez było w necie a wszyscy mysleli ze było fanowskie całkowicie a tutaj niespodzianka!

użytkownik usunięty
The_Fallen

Właściwie westernowy asasyn jest fanowskim artworkiem, który wraz z wieloma innymi został wyróżniony w konkursie i wydrukowany w artbooku uniwersum AC. Być może twórców zainspirował i poszli w tym kierunku Dzikiego Zachodu. Niedawno ukazała się informacja, że we Freedom Cry, czyli DLC do Black Flag pojawi się wskazówka na temat AC V. Biorąc pod uwagę fakt, że we FC zwiedzimy francuską kolonię Port-au-Prince, możemy się spodziewać właśnie Francji. Z drugiej strony Adewale jest ciemnoskóry, możliwe więc, że okaże się on potomkiem postaci z Osiris.

w brahmanie tez podobno sa jakies wskazowki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones