PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Gra nie jest zła potrafi wciągnąć jednak jak dla mnie po pewnym czasie pływanie statkiem zaczyna się robić denerwujące 3 mi się bardziej podobała no cóż mam nadzieje że kolejny assassin będzie w Japonii

Piekielny_Scorpion

Zgadzam się co do tego że trójka lepsza, ale BF też dobre. Ja to traktuje jako epilog do historii Desmonda.

użytkownik usunięty
Piekielny_Scorpion

To tak jak ja wolę trójkę. Czy piątkę jak kto woli. Connora wręcz uwielbiałam xD I jak skończę BF zabieram się znów za III ;-)

ocenił(a) grę na 10

Connor to najnudniejszy asasyn w całej historii tej gry -.-

Black Flag i AC II to najlepsze części :)

użytkownik usunięty
FixOo

Właśnie Connor (i do tego jeszcze Haytham) był najciekawszy, w BF jest mało terenów, jedna i ta sama pogoda i ciągle się tylko pływa statkiem....

ocenił(a) grę na 10

Co w Connorze było ciekawego? Historia? Jedna mina przez całą gre? Inteligente wypowiedzi? Humor?

użytkownik usunięty
Daroo_3

no właśnie np to

ocenił(a) grę na 10

Ale wiesz że to była ironia? Imo Connor nie miał żadnej z tych rzeczy.

użytkownik usunięty
Daroo_3

Ironia? Naprawdę?

użytkownik usunięty
Daroo_3

Po prostu nie chce mi się wchodzić z tobą w durne dyskusje i niepotrzebnie przekonywać, dlatego tak odpisałam...
Ty go nie lubisz, ja tak, III była ciekawsza niż IV i główny bohater bardziej przypadł mi do gustu. A nie będę sto razy powtarzać, więc jeżeli naprawdę chcesz wiedzieć co mi się podobało a co nie (schlebiasz mi), to wejdź sobie na forum pod ACIII.

ocenił(a) grę na 10

Ale mnie ciekawi dlaczego TOBIE się on tak podobał. Mi się nie podobał ani trochę, ale to nie jest ważne.
Spytałem się co Tobie się w nim takiego spodobało, bez żadnych hejtów.
I żadna dyskusja nie jest durna, jeśli jest na jakimś poziomie ;)

użytkownik usunięty
Daroo_3

Ta dyskusja to byłaby przepychanka, "ja go lubię" "a ja nie" "ale ja bardziej go lubię niż ty go nie lubisz!!" "nie nie ja bardziej go nie lubię". Tak więc mi się podoba Tobie nie, naprawdę muszę to tłumaczyć? Urzekło mnie w nim coś i tyle. Według mnie poprzednie części i bohaterowie byli tacy sami, dopiero III wniosła coś innego, poznaliśmy inny świat, inne wierzenia, inne możliwości. Tyle.

ocenił(a) grę na 10

'ta dyskusja to byłaby przepychanka, "ja go lubię" "a ja nie" "ale ja bardziej go lubię niż ty go nie lubisz!!" "nie nie ja bardziej go nie lubię" '
Nie przesadzajmy, nie prowadzę dyskusji na poziomie gimbazy :P
Rozumiem, to że go lubisz i zauważ że nie krytykuje tego. Po prostu mówię czemu mi nie pasuje. Czyli obydwoje mówimy o zaletach danej postaci :P

Fakt, trójka wniosła wiele nowego. I dzięki bogu... Revelations było okropne i chciałem już zrezygnować z tej serii...

użytkownik usunięty
Daroo_3

Ja jeszcze w Revelations nie grałam, muszę nabyć.
Trójka podobała mi się najbardziej, pod wieloma względami i Connora bardzo lubiłam. Podobała mi się ta jego młodzieńcza niewinność ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones