PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Coś mi sie zdaje że jest to najlepszy Assassin's Creed w historii ale może to być tylko powód tego że jestem wielkim fanem żaglowców i czasów panowania piratów na karaibskich
morzach jednak mogę powiedzieć że zostało to zrobione bardzo przyzwoicie lecz prędkość poruszania się statków nie jest zbyt realistyczna aczkolwiek jest to spowodowane tym że żyjemy
w czasach dynamicznych gier kiedy to niektórzy gracze za czekanie na dotarcie na dane miejsce mogą nawet wyrzucić grę przez okno i o niej zapomnieć :P.
Mogę powiedzieć tyle że dzięki temu że gra oddaje klimat tamtejszych czasów specjalnie przedłużam sobie rozrywkę, np. nigdy nie użyłem szybkiej podróży. Mogę tą grę stanowczo polecić
fanom pirackich przygód i mam nadzieję że Ubisoft wróci w kolejnych częściach jeszcze do tych czasów.

Ironmovie2142

Podpisuję się pod twoimi słowami. Na prawdę rewelacyjna gra. Trójke tak bardzo w siebie wmuszałem i rozkręciła się dopiero pod koniec, a czwórka od początku do końca trzyma poziom i wciąga :)

Ironmovie2142

Kiedy statek płynie z największą prędkością to używa prędkości podróżnej Animusa, więc wiadomo, że na tym poziomie nie będzie to realistyczna żegluga!

ocenił(a) grę na 10
SpectrumMovie

Taaak przeczytałem o tym że prędkość podróżna to prędkość symulowana przez animusa ale według mnie najbardziej realistyczną prędkością jest ta najniższa bo jakby nie patrzeć żaglowce z mniej więcej taką prędkością płyną. Wyjątkiem są sztormy gdzie wiatr jest porywisty i działa na żagle z bardzo dużym oporem i to daje całkiem dużą prędkość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones