PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 665
ocen
8,1 10 1 17665
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Fenomen tej gry

ocenił(a) grę na 7

Kompletnie nie rozumiem dlaczego ta gra osiągnęła wielki sukces, nie ma właściwie poziomu
trudności, żadnych wyborów, biegasz do przodu i podziwiasz grafikę. Historia nie jest tragiczna, ale
też jakoś nie przejmuje. Czy któryś z fanów tej gry może się podzielić to w niej takiego widzi?

ocenił(a) grę na 9
wisnia1892

Jest piękna.

ocenił(a) grę na 7
MatiZ_3

Równie dobrze mogę tak powiedzieć o Arcanii, bo to w końcu gra z fajnym klimatem i grafiką, jednak całość stanowi gówno.

ocenił(a) grę na 9
wisnia1892

Nie miałem na myśli grafiki. Bycie piratem, własny statek i cała masa aktywności z tym związanych. Abordaże, polowanie na wieloryby, płynięcie na otwartym morzu, a załoga śpiewa szanty. Egzotyczne lokacje i swoboda poruszania. Świetna rozgrywka. Historia rzeczywiście nie dorównuje poprzednikom, ale sam klimat miażdży.

ocenił(a) grę na 7
MatiZ_3

Cóż, jestem za bardzo rozpieszczony w kwestii gier by uznać ten świat za coś wspaniałego, a i klimatu nie czuję dlatego że nie specjalnie lubię tropiki. Niestety gra nie dla mnie, liczę że następna część bardziej mi się spodoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones