PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Oczywiste nawiązanie do Piratów z Karaibów. Kto się zgadza?

Jest to oczywiście postać historyczna, ale nawet te ruchy itp same nasuwają skojarzenie :)

ocenił(a) grę na 9
neo_angin

Właściwie to Jack Sparrow był wzorowany postacią Johna Warda- zwanego też Jack lub Birdy (pl: ptaszyna/ ptaszek).
Ale fakt- charakter wykreowany przez Disney'a jest niewątpliwie podobny do Rackham'a Ubisoftu.
Z jednym wyjątkiem- Rackham był jaki był, bo nigdy nie chodził do końca trzeźwy, a Jack po prostu był dziwny- z rumem czy bez niego.

SignoreMichavelli

Wiem. Już wygooglowałem.

ocenił(a) grę na 8
SignoreMichavelli

i warto też dodać, że wbrew pozorom Sparrow... przepraszam, Kapitan ;) Sparrow był bardzo pomysłowym, przebiegłym i bardzo inteligentnym piratem znającym się na swoim "fachu" niejednokrotnie nas w tym utwierdzając, a Rackman to straszna niedojda z brakiem jakiegokolwiek zmysłu ;)

ocenił(a) grę na 9
Sawyerr

Ale wykiwał Kanwaya i Vane'a. Przez moment, ale w końcu dopiął swego. Vane chyba najbardziej go poniżał, a z wyspy nie wrócił.

SignoreMichavelli

Wrócił, coś kiepsko grałeś :)

ocenił(a) grę na 9
Grievous

nie każdy robi 100% synchronizacji

ocenił(a) grę na 9
Grievous

Właściwie to został zabrany i wtrącony do więzienia na Jamajce, gdzie czekał na stracenie.
Sorry, ale ten fragment mi umknął- dużo lepiej zapamiętałem szkielet Jacka w klatce. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones