PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Książka

ocenił(a) grę na 9

Mam pytanie do fanów serii i nie tylko. Co sądzicie o książce?? Póki co nie czytałem żadnej i moje
pytanie do was czy książki sa również dobre jak gry chodzi mi o fabułę??

ocenił(a) grę na 9
Nestopyr

Powiem tak: przeczytałem bodaj 4 książki z serii, Forsaken i Black Flag mam jeszcze przed sobą, ale o ile 'tajemną krucjatę' czytało mi się całkiem w porządku, to trzy tomy o Ezio to stracone godziny życia. Nie wiem, może powodem tego jest fakt, że 'krucjatę' czytałem po polsku, a Renesans, Bractwo i Objawienia po angielsku, może to tłumacz wyciągnął coś z tej pisaniny, ale koniec końców książki o Ezio mają kiepskie opisy, drewniane i trzeszczące z beznadziei dialogi, a także spaprane zwroty akcji. Najlepsze fragmenty książek to te, które są w 99% ściągnięte z gier, a jest ich mało.

Nestopyr

Cóż, książki na podstawie gier zawsze mają dobrą fabułę, o ile gra takową ma. Czytałem Black Flag. Spodobało mi się, ponieważ mamy tam okazję poznać Edwarda dużo wcześniej przed wydarzeniami z gry i dokładnie dowiedzieć się o powodach jego kariery na morzu. Urywki z gier, kiedy Edward był w Bristolu niewiele mówią, w książce jest to wyjaśnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones