PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Masakra

użytkownik usunięty

Nie chce tutaj narzekać ale mam wrażenie że ta seria powoli spada na psy. Ledwie wyszła III a oni już IV wypuszczają i to jeszcze o "pirackiej" tematyce. Komuś się ty chyba hajs nie zgadza.

Ubisoft zapowiedziało, że gry będą wychodzić co roku. Podobno już nawet V jest tworzona.
A piracka tematyka to sukces misji morskich w III.

użytkownik usunięty
jakub172

Mimo to dla mnie rok przerwy pomiędzy częściami to trochę za krótko.

Brotherhood i Revelations też były robione rok i wyszły świetne :)

użytkownik usunięty
jakub172

Brotherhood było świetne, Revelations właśnie trochę mniej się mi podobało ( te wszystkie bomby i haki wydawały mi się zbędne ). I tak na razie na pierwszym miejscu jest u mnie druga część ;)

Zobaczymy jak będzie z IV :) Mi się wydaje, że będzie dobra :)

ocenił(a) grę na 6
jakub172

Wydaje mi się że Assassin’s Creed IV będzie najlepszą częścią z serii.

matiklider

Też tak myślę :)

ocenił(a) grę na 10
matiklider

Najlepsze będzie to, że jedyny ekran ładowania pokaże się tylko podczas odpalania gra, a potem już nie będzie żadnych. To mi najbardziej przeszkadzało w każdym AC, a teraz na szczęście to naprawią.

Hak nie był zbędny. Szybciej się wspinaliśmy, no i urozmaicał walkę. Bomby niestety to nie wykorzystany potencjał.

A jak dla mnie właśnie co tyle powinny wychodzić gry. Jak gra jest super i w dalszym ciągu kolejne części coś z niej mają i pozostaje co najmniej dobra, to może wyjść i 20 części każda co roku. Po co mam ciągle zaznajamiać się z jakimiś nowymi "uniwersami" i fabułami, jak tutaj znam dobrze i w ciągu roku nie zapomnę całkiem. (przydałyby się jeszcze jakieś mini przypomnienia mimo wszystko poprzednich części umieszczone w grach) Zwłaszcza, że teraz firmy stać na to i to nie jest dla nich żaden problem robić 2 części danej gry na raz (a nawet trzy). Jak w końcowej fazie ACIII już zaczęli robić ACV by wydać ją pod koniec 2014 roku, to chyba nie powiesz, że za krótko jest tworzona (powiedzmy 2,5 roku).

tomciog18

Wszystkie trzy części...drugiej części :P. Też wychodziły rok po roku i pamiętam, że poczekałem nie wiele czasu i mogłem przejść, dwie części ze wszystkimi DLC zaraz po sobie i nie za długi czas ostatnią część, co było łącznie niesamowitą przygodą fabularną i grywalną, być może największą jeśli chodzi o "3 gry" z rzędu. Bo Mass Effect podobała mi się strasznie dwójka, ale jedynka i trójka słabsze itd. (albo zbyt duży odstęp właśnie i ja tak tego nie poczułem :/). Tutaj też będę czekał z kupnem ACIII, do momentu wyjścia ACIV i sobie połączę :).

No to nie kupuj w dniu premiery tylko poczekaj i odpocznij od serii. Są ludzie ( w tym ja) którzy graliby w to nawet jakby wychodziło pół roku po poprzedniej części.

KalekaMentalny

ja to bym gral nawet jakby co tydzien wychodzilo, choc pewnie by sie znudzilo ale 2 asasyny rocznie to bylby hicior

użytkownik usunięty

Ja nawet transferu na torrent nie będę tracił, co dopiero kupić to...

Assassin się skończył na Revelations które i tak już mocno przynudzało momentami. 1,2 i Brotherhood to mistrzostwo świata i to jest jak dla mnie prawdziwa trylogia.

3 nie dałem rady ukończyć tak chvjowa

użytkownik usunięty

Ja niestety nie dałem rady ukończyć nawet Revelations. Za to niesamowicie podobała mi się druga część i brotherhood. W szczególności druga część którą ukończyłem w stu procentach. Druga część była dla mnie wręcz inspirująca, jedna z najlepszych gier w jakie grałem w życiu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones