PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Po co to wszystko ciągnąć w Ameryce i we Włoszech, jest Anglia, jest Polska, są Niemcy. Mogli by
zrobić grę gdzie jest 30 wspomnień 10 w Polsce, 10 w Niemczech i 10 w Anglii sam nie wiem, ale
wszystko tylko nie to! Po co cofać się do przeszłości?! Jezu.

olekczerwony

Z tego co wiem początkowo miały być chiny, ale ze względu na duży sukces misji morskich w Assassin's creed III przeniosą nas na Karaiby.

ocenił(a) grę na 9
jakub172

Chiny to by było coś, ale Karaiby? Po cholere to komu?

olekczerwony

Dzięki sukcesowi misji morskich w assassin's creed III :)

jakub172

Jak ACIV zaczęli robić przed wyjściem ACIII, więc to też trochę dziwne xD.

tomciog18

Wtedy nie było założone, że większość gry toczyć się będzie na wodzie :)

jakub172

To jak ją tworzyli :P. Poza tym, w grach bardzo trudno określić, która część gry odniosła sukces, bo by musieli czytać wszystkie opinie na necie, bo i recenzje różne zwracają na co innego uwagę. Dlatego często jak jest zapowiedź gry "połączyliśmy najlepsze elementy I i II części" wychodzi najgorsza III część. Myślę, po prostu, że przy tworzeniu ACIII, twórcom najbardziej spodobała się praca z morzem i sądzili, że to odniesie sukces i spodoba się też graczom, więc od razu postanowili, czwórkę zrobić na morzu. A teraz ewentualnie tłumaczą to sukcesem w III części, żeby nie wyszło od kiedy dokładnie była w planach IV część i od kiedy jest robiona :P.

tomciog18

Być może :)

olekczerwony

Spoko mają zrobić 35 części więc pewnie i 2WŚ będzie. Ja bym chciał coś w Azji, w Ameryce ale nie rewolucja tylko kowboje i we współczesności w najważniejszych miastach świata czyli NY, Tokio itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones