PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Bez Desmonda i muzyki Lorna Balfe to juz nie będzie to samo..... jednak patrząc na zwiastuny i
screenshoty trudno mi być sceptycznym

KalekaMentalny

Skąd wiesz, że nie bedzie Lorne? I tak odpowiedniejszy byłby Kyd.

hr_dooku

Potwierdził na Twitterze

KalekaMentalny

Faktycznie, oby był Jesper, jak nie to się nie obrażę, byle by muza była dobra.

KalekaMentalny

A co to jest ten "sceptyzm"?

wito_filmweb

Negatywne nastawienie

KalekaMentalny

Chyba o SCEPTYCYZM Ci chodziło... Nie ma słowa "sceptyzm" w języku polskim.

wito_filmweb

Możliwe

KalekaMentalny

Jest gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=KqggHmn-feU
Jak dla mnie Assassin's Creed 3.5 !
Ubisoft zaliczył małą wpadkę na prezentacji! :D

polskipolski

gra nie musi zawierac nie wiadomo jakich nowosci i zmiian by byla wciiagajaca.....liczy sie grywalnosc

The_Fallen

Ale spójrz co ile wychodzi kolejna część? :) Nawet największa grywalność, kiedyś może upaść, gdy twórcy nie rozwijają innych elementów gry. Niemniej, Assassin's Creed 3 jest moją ulubioną częścią, a grałem we wszystkie. Urzekła mnie ukazana tam Ameryka, muzyka (jak w żadnej innej części :O ) i bitwy morskie. Więc pisząc Assassin's Creed 3.5 nie miałem nic złego na myśli. Mi się to nawet podoba. Ale wydawanie kolejnych części co rok, nie jest już czymś co mnie cieszy. Dlaczego? Bo jako fan nie chcę, aby ta seria mi się znudziła. A czuję już pewne znużenie.

polskipolski

to tylko twoja opinia..grę kupuje coraz więcej osób czyli. Zresztą,. dobrze że gra wychodzi co roku można ukazywać masę okresów czasowych co jest genialne.

ocenił(a) grę na 7
polskipolski

prace nad częścią 4 były prowadzone już podczas prac nad trzecią częścią, tak słyszałem.

liquid_ice_man

Pozwól, że Cię zaskoczę. Obecnie są tworzone jednocześnie dwa następne części Assassin's Creed! O_O I nie zmienię zdania, że to przesada. Na każdą kolejną część czekam z coraz mniejszym entuzjazmem.

ocenił(a) grę na 7
polskipolski

Jesteś pewien że obie produkowane gry są szykowane z myślą o dużych konsolach? Jeśli w ogóle powstają. nic o tym nie słyszałem ale chętnie poczytał bym coś na ten temat. Podeślesz jakiegoś linka do źródła?

liquid_ice_man

Nie bardzo. Mogę zrobić zdjęcie newsa w CD-Action (ewentualnie przepiszę, bo krótki tekst). Ale to już jutro, bo teraz nie mam czasu. Jest tam też wzmianka o tworzeniu, którejś części na duże konsole! ;)

KalekaMentalny

Brian Tyler kompozytorem http://www.soundtracks.pl/index.php?op=show&ID=1659

KalekaMentalny

Szkoda że nie będzie Desmonda, ale akurat brak Lorna Balfe to dobra wiadomość jego muzyka SSAŁA w porównaniu do poprzednich części Jespera Kyda.

Krzysztof_1984_Bydgoszcz

Wreszcie ktoś podziela moje zdanie w sprawie muzyki.

ocenił(a) grę na 10
hr_dooku

W sumie to sporo ludzi woli Kyda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones