PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Świetny klimat,duży i chyba największy z całej serii AC teren oraz miodna zabawa na piraceniu oraz ulepszaniu siebie jak i naszego statku.Nie spodziewałem się po tej grze tak solidnej i fajnej odsłony,oczywiście pod względem fabularnym ta część jest najsłabsza z wszystkich Asasynów
ale za to jest bardzo emocjonalna do tego dużo rzeczy zostało wziętych z FC III np.wytwarzanie przez co ta część jest zdecydowanie lepsza od trójki.
Ocena 9/10 ogólnie fabuła nie jest zła ale najlepiej myślę że każdy bawi się na morzu.Grę serdecznie polecam i pozdrawiam.

DemiaN

Zgadzam się, że gra jest rozbudowana i klimatyczna, ale jak dla mnie za dużo akcji na wodach ;/ trochę mnie to męczyło, gra nieraz zmuszała do rozbudowy swojego statku bo inaczej nie da się przejść misji, rozumiem takie zmuszanie gracza do ulepszania czy rozbudowy czegoś w konkretnych grach typu RPG jak Gothic czy Skyrim, ale nie w Assassin's Creed! Jak dla mnie jest to taki chwyt żeby grę sztucznie przedłużyć - Rozwal statek, płyn, rozwal i płyń, śledź statek i tak w kółko... Gra nadrabia tylko i wyłącznie Wyrazistymi Bohaterami i dużym światem 6,5/10. Najlepszym Assasinem pozostaje AC2 :)

ocenił(a) grę na 8
BeatPrem

Masz sporo racji ludziom którzy nie lubią zabawy typu ulepszanie czy pływanie po morzach,gra się nie spodoba ale ogólnie po tytule było wiadome co wy tej grze będzie przeważało.Dla mnie również dwójka + Revelations były/są najlepszymi częściami z całej serii Assassin’s Creed.A co do tego ulepszania wierz mi ale gdyby nie ono gra nie miałaby tak dobrych ocen,myślę że teraz ludzie w każdej grze chcą się bawić w tego typu rozwijanie czegokolwiek.To co było można przeczytać to kolejna część będzie już na suchym lądzie i chyba tak mi się wydaję że będzie to western bądź Azja czyli Ninja ;-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones