PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed - nowa rzecz, super pomysl, wykonanie moglo byc lepsze (monotonne misje) ale bardzo fajnie sie gralo.

AC II - chyba najlepsza czesc z serii, przestawienie Ezio, swietny soundtrack, ciekawa fabula
AC BH - podobne do AC II jednak czegos mi brakowalo, wciaz super sie gralo
AC Rev - nudne. gra przekombinowana, tower defense? rly? crafting granatów bezuzyteczny
AC III - nawet nie gralem, wciaz gra sie w to tak samo. Zasnąć można, polowe całej serii mozna przejsc trzymajac PPM+W+Spacja a druga polowe trzymajac PPM i od czasu do czasu stuknąć LPM aby zabic przeciwnika jednym ciosem (reszta oczywiscie grzecznie czeka na swoja kolej).

AC było super ale powinni cos zmienic w tych grach. Ile mozna trzymac 3 przyciski GODZINAMI? Fabula owszem interesujaca, ale sama gra jest coraz nudniejsza i jeszcze tak obrzydliwie pospieszaja wydanie tej gry... dopiero przeciez III wyszla niedawno a tu juz trailer IV za 3 dni... podziekuje.

dawid1420

A na moje wygląda to tak:
AC - Świetna gra lecz trochę nudna
AC II - Była wręcz idealna, świetna grafa i fabuła.
AC BH - Moim zdaniem jest lepszy od II, ma to coś...
AC Rev - Trochę słabsza od BH ale wciąż świetna
AC III - Najlepsza część serii, jeśli tak ma wyglądać IV to idą w dobrą stronę.

dawid1420

Ubi przesadza z jednym asasynem rocznie. Powinni zrobić przynajmniej kilkuletnią przerwę i wziąć się za coś innego, np. nową część PoP.

ocenił(a) grę na 8
dawid1420

Jak tak patrzę na AC IV to mam dziwne wrażenie, że AC zaczyna się upodabniać do PoP. I pewnie inne czasy by się przydały - taka carska Rosja albo IIWŚ ;). W III było kilka fajnych rozwiązań np. system walki bardziej dynamiczny niż w poprzednikach ale też kilka rzeczy pominęli albo straciły sens. Takie zbieranie karteczek w III-trochę bezsensowne...Do tej pory największy skok jakościowy zrobiła II część względem I. Miała klimat idealnie pasujący do Assassina. Chyba pozostanie najlepszą częścią (jak dla mnie).

dawid1420

AC - Dobry pomysł nie wykorzystany potencjał
AC2 - Rozwinięcie pomysłu, sukces, świetnie się grało - średni/niski poziom trudnosci
AC BH - Dodane fajne rozwiązanie lecz zgubiona ikra z 2 - obniżony poziom trudności względem poprzedniczki
AC Rev - Nic nowego, a raczej coś nowego z czego się nie korzystało. - poziom trudności podobny względem poprzednika
AC3 - wybrane fajne czasy, trochę oklepana fabuła - poziom trudności zrównany z podłogą
AC4 - zobaczymy mam nadzieję, prawię wygasłą, że wyjdzie coś fajnego lecz cofanie się w wydarzeniach to lekka przesada jak dla mnie. - Oby poziom trudności wymusił na graczach kupowanie nowych klawiatur, padów z powodu relacji ŚCIANA-URZĄDZENIE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones