PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Mam wszystkie części i wszystkie przeszłem. Ta część została znacząco uproszczona względem poprzednika. Polowanie jest prostsze. Nie ma wnyków , zanęty . Skradanie jest prostsze. Nie ma poziomu poszukiwań , nie ma obniżania go, przeciwnik jest mnie wrażliwy na nasze poczynania, można bezczelnie biegać przed nim i wejsc w krzaki. Jest bardzo mało broni i zbroji. To są jednak szczegóły. Świat nie jest już otwarty i tak różnorodny. Jezioro po którym pływamy posiada kilka takich samych lokacji ( bynajmniej tak samo wyglądają ) pływamy po tym jeziorze z jednym rodzajem lini brzegowej co jest bardzo nudne i monotonne. Cały czas widzimy ten sam brzeg. Ten sam kamien to samo drzewo. 90% miejsc jest ograniczona przez klify i niemożna tam się dostać. Nie ma już miast powiadziałbym że są pomniejsze osady jak kingston czy hawane, nessu. Nie doś że są małe to monotonne, bardzo mało różnorodne pustsze i mniej ciekawe od poprzednich części. Fabuła zostało dostosowana to jakiś celów marketingowych ponieważ jest chaotyczna nie ma większego sensu i nie jest spójna. Ta część jest głównie skupiona na zbieraniu różnych bezsensownych nieprzydatnych rzeczy i wykonywaniu tych samych czynności w koło. Misje reprezentuja strasznie niski poziom w porównaniu z poprzednikami te fabularne i poboczne. Pływanie statkiem jest śmieszne, bardziej to są pojazdy kosmiczne zwrotność przyspieszenie maja niesamowitą. Niestety całkowicie zmarnowano potencjał tego elementu spłycajć go i upraszczająć to maksimum. Byłem pewien że względem 3 częsci znacznie rozbuduja ten element, ale się myliłem, nic nie zmieniono można co prada kompletowac zaloge i robić abordaż, ale jest to z najgorszych czesci tej gry nie moglem juz wytrzymac po 10 abordazu bo jest o tak powtarzalne nudne i łatwe. Gra jest głównie dla dzieci bez wymagań jak dla mnie fana sandboxów jest to jesten z tych najgorszych głównie przez brak różnorodności, monotonnie, strasznie słabe misie i zadnia, olaną część fabularna ( lub tez dostosowana do 6 latków ) zerowy poziom trudności. Widać żę ta gra to miało być dlc do 3 części. Nie wiem po co tez rozwój postaci czy statku ... jeszcze rozumiem ze statkiem bo jest to wymagana do przejsca fabuły i elitarne statki trudno ugryzc bez jakis ulepszen ale i tak w 30 minut zrobil wszystkie ulepszenia statku bez tych do ktorych wymagany byl skrypt ,ale i tak jest to tak proste i banalane bez rzadnych ulepszen mozna niszczyc liniowce czy forty, a z ulepszeniami to sie jest bogiem na tym jeziorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones