PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Ulubiony Assasin

ocenił(a) grę na 10

Który ze wszystkim znanym nam asasynom najbardziej przypadł wam do gustu, według mnie Edward gdyż był postacią nie jedno znaczną miał swoje zasady i nie ukrywał swoich wad byl również typem który myśli tylko o własnej korzyści i w nosie miał całą wojnę miedzy asasynami i templariuszami był również bardzo lojalny wobec swoich przyjaciół . Najmniej do gustu przypadał mi Ezio gdyż był takim typowym harcerzykiem zawsze prawy , mający racje , niesamowicie dobrym i sprawiedliwym nie lubie tak jednostronnych bohaterów

ocenił(a) grę na 9
kubala102

Ezio.

ocenił(a) grę na 6
kubala102

Najgorszy jest Knór z Assassin's Creed 3.
Chodzi od typka do typka i pomaga z tą swoją miną nie do zniesienia i wszyscy mu gratulują troszeczkę "Dobrze Knór, fajnie się spisałeś Knór, dobrze to rozwiązałeś Knór"
Poza tym to prosta i wkurzająca postać

ocenił(a) grę na 7
Gyp

i jest głupi do tego xD

ocenił(a) grę na 7
kubala102

Ezio najlepszy , Knór najgorszy

kubala102

Yusuf :D ( nie spokrewniony z Desmondem ) Szkoda że w Revelations był dość krótko :)
Może nie najlepszy ale chyba warto poświecić tej postaci jedno zdanie, taki wesoły ale jednak poważny.

Z linij Desmonda:
1. Ezio - No po prostu zajebista postać :) No i co o nim napisać, żartobliwy i wie jak się zachowywać jako Assassyn.
2. Altair - Tez dobry, jednak jego historia nie jest za bardzo rozwinięta, parę zdań w 1 cz nie daje nam o nim informacji. W Revelations w 6 misjach się więcej dowiadujemy o nim niż przez cała jedynkę. mógł mięć nawet 1 miejsce.
3. Knór Ratonhnhaké:ton Connor Kenway - Długa nieciekawa historia, smutas i taki posłuszne człowiek do zadań, nie miałbym nic przeciwko jego powagi gdyby historia była ciekawa, a tutaj fabuła opiera się na zemście i jakiś dylematach czy warto połączyć Assassynów i Templariuszy i przez to widzimy jego naiwność ( nawet same postacie mówią że Connor jest naiwny... ). Taki sługus bez własnego zdania.

kubala102

1. To nie jest łatwy wybór, ale jednak wygrywa u mnie Altair. Bardzo charyzmatyczny i mądry, w dodatku był niewyobrażalnym dupkiem i to w złym tego słowa znaczeniu, ciężko było go na początku lubić, bardzo przypadło mi to do gustu, bo był zwyczajnie ciekawą postacią.
2. Edward!
3. Knór - kretyn, ale to dobrze, kto powiedział, że zawsze musimy sterować znakomitymi pod każdym względem bohaterami. Altair to bufon, Edward hulaka, a Connor to kretyn.
4. A Ezio jest właśnie nudny, taki prosty i przewidywalny.

ocenił(a) grę na 8
kubala102

A mi najbardziej się podobała Aveline de Gandpré z AC Liberation. Dlaczego? Bo jak mam ileś tam godzin latać postacią i patrzeć na jej tyłek, to wolę, żeby to był tyłek damski, a nie męski ;) I fajnie nim kręciła jak szła ;)
Po za tym Ezio Auditore. Może dlatego, że miał najbardziej rozbudowaną historię.
A najgorszy tez z AC III. Nudny i nijaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones