PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Za dużo postaci...

użytkownik usunięty

Wiadomo, że chcieli zmieścić wszystkich największych piratów ich złotej ery i udało to się, ale
przez to ciężko w tej grze z kimkolwiek się zżyć. Każdy dostaje swoje 5 minut i odchodzi.
Spodziewałem się dużo więcej po Czarnobrodym, śmierć Mary powinna być wzruszająca jak
cholera, ale jak się wzruszyć, skoro zamieniliśmy z nią parę słów i nagle scena w więzieniu...
Calico Jack to już kompletna porażka, taka postać a dostaliśmy kilka scen, gdzie zrobili z niego
łajzę i pijaka, a takie wydarzenie jak bunt na statku Vane'a ograniczyło się do kilku sekundowej
cutscenki. Anne również kompletnie bez wyrazu, najsłynniejsza piratka w dziejach, a jej
temperamentu nie da się za bardzo uświadczyć.

Dobrze wypadli Roberts i Vane.

Do tego gra okropnie zabugowana, nigdy w serii coś takiego się nie zdarzało... Po
najnowszych patchach wiele razy musiałem restartować dany fragment, bo a to cel zniknął z
mapy, a to postać którą miałem śledzić utknęła i nie była w stanie iść dalej, a to znikał mi
statek, dopełnieniem tego było to, że nie dało się zabić Torresa na samym końcu w żaden
sposób, musiałem go powalić i dopiero się odblokował...

No ale poza tym gra boska, 10/10, stawiam na równi z trójką, choć fabuła trójki bardziej mi sie
podobała. No ale piracki klimat, muzyka, grywalność, fajne poprowadzenie współczesnego wątku, to było coś fenomenalnego.

ocenił(a) grę na 7

W pełni popieram... Jedynie z oceną zgodzić się nie mogę, wg mnie 9/10 - jeśli chodzi o całą serię to jest lepsza tylko od jedynki i trójki wg mnie

jak nie dało się zżyć ? trochę się dało

użytkownik usunięty
The_Fallen

Trochę... Nawet odrobinkę się wzruszyłem na samym końcu, gdy Edwardowi wydawało się, że widzi wszystkich piratów znowu razem. Ale to za mało. Jak dla mnie to nie umywa się to do emocji ze sceną, gdy ledwo żywy Connor siada przy równie pocharatanym Lee...

użytkownik usunięty

Zapomniałem dodać jeszcze jednego. Poziom zagadek w czwórce jest żałosny. Element, który zawsze charakteryzował tą serię został zredukowany do układanek dla średnio rozgarniętych szympansów. Oby nie utrzymali tego trendu.

ocenił(a) grę na 10

Ja to dostane chyba jakieś edycje limitowane Oo
W III bugów doznałem 4ech, a w Black Flag 2ch... Ludzie wypisują te przeróżne błędy, a ja zastanawiam się skąd oni mają gry?
Dodam że III przeszedłem w 82% a Black Flag w 97%, więc w sumie robiłem WSZYSTKO, a błędów za bardzo nie widziałem...

użytkownik usunięty
Daroo_3

A ja w trójce doznałem 0 bugów. Więc sam widzisz :P

ocenił(a) grę na 10

No to dziwne, że niektórzy nie mają wcale, a inni mase :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones