PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 641
ocen
8,1 10 1 17641
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

na ten moment jest to imho najlepsza gra piracka. walka nadal jest łatwa, ale klimat karaibów, niesamowite bitwy morskie, szukanie skarbów, polowania na grubą rybę i szanty śpiewane przez załogę przykuły mnie do monitora na długie godziny.
ALE!
O ile wątek piracki jest tutaj bardzo fajny, tak wątek assasyński jest chyba najsłabszy w serii (nie licząc trójki, od której się odbiłem, więc nie wiem). Desmond jednak był postacią która była "żywa", wczuwałeś się wtedy w oba wątki opowieści - animusową i tą "realną". Tutaj nasza postać nawet się nie odzywa, jedyny dźwięk który wydała to jęk, kiedy została zaatakowana. W sumie nawet nie pamiętam czy ma imię, ale to nie ma większego znaczenia, bo jest tak nijaka, że mogłaby się nazywać Randy Random. Historia poza animusem też nie jest jakaś ciekawa, już po pierwszej akcji domyśliłem się co się dzieje, co tym bardziej zniechęciło mnie do robienia pobocznych zadań w Abstergo Entertainment, wyczekiwałem tylko jak najszybszego powrotu do animusa.

jako gra piracka 10/10 i znak jakości.
jako Assassin's Creed - 6/10, bo do złożoności poprzednich, zwłaszcza dwójki, się nie umywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones