PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 639
ocen
8,1 10 1 17639
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Czy może mi ktoś pomóc po skończeniu fabuły gry mając mniej więcej 76 % gry i filmiku na koniec gdzie Edward jest już starszy i jest ze swoim synem w Teatrze wyświetliła mi się mapa gdzie było mnóstwo czaszek różnych akcji pobocznych łowy na templariuszy itd. wyszedłem z tego i już potem tego w grze dalej nie ma.
Zostały mi tylko parę skarbów zdobyć i fragmentów animusa na całym morzu mam 92 % gry i nie wiem czy jak zdobędę to wszystko to będę miał 100 % czy wrócić będzie trzeba do tej mapki gdzie było dużo akcji pobocznych jak to zrobić ? czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem ?? Gram w tą grę na xbox 360 ściągnąłem ją z konta gold za darmo może to być istotne. Z góry dzięki za odpowiedź.

adas2305

Nie musisz w każdym assassins creed masz dostępne wszystko w otwartym świecie bez dużych kombinacji tylko niektóre rzeczy jak skrzynki czy pióra to trzeba czasami bliżej podejść żeby się podświetlany bo nie ma ich na mapach

bieri5

no tak wiem w otwartym świecie nie ma tego kurcze niestety nie wiem jak to wytłumaczyć nie mam już co robić w tej grze wszystko odkryte i zdobyte fabuła też 93 % gry gdzie jest 7 % nie mam pojęcia..

adas2305

Wyzwania abstergo

bieri5

Albo misję główne musisz zrobić synchronizację na 100% może coś przeoczyłes najlepiej odpalić mapki online i sprawdzić albo jeszcze w jego krajowe coś rozbudować lub też skrzynki wieloryby online które pokazują się losowo są podświetlone na niebiesko

ocenił(a) grę na 10
adas2305

Hakuj komputery w abstergo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones