PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 664
oceny
8,1 10 1 17664
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

co wy na to
pogadamy o tym jak moze sie rozwinac fabuly w terazniejszosci?

Co wy na to?

The_Fallen

Edward ginie na końcu.

Kooper

skoncz.....tak na pewno nie bedzie. No chyba, że pojawi się to w formie poza animusowym.

The_Fallen

a czemu bvo jak rodzi sie syn to zycie syna ogladamy a ojca juz nie co jest logiczne

The_Fallen

Ale jakby Edward zginął na końcu to bym się cieszył.

Kooper

Edzio umarł w 1735.

hr_dooku

Chcę zobaczyć jak umiera w męczarniach.

Kooper

czemnu

The_Fallen

Bo to potęguje wrażenie po przejściu gry, kiedy główny bohater umiera, najlepiej w jakiś makabryczny sposób. Zresztą i serii wyszłoby to na dobre, bo twórcy nie musieliby ciągnąć tej postaci przez następne kilka gier. A wiem że i tak by to zrobili, bo kasa jest ważniejsza.

Kooper

W książce było, że [[SPOILER]] jacyś zamaskowani kolesie wdarli się do domu Edzia i po wyczerpującej walce go zabili [[KONIEC SPOILERA]].

hr_dooku

W jakiej znowu książce?

Kooper

Assassin's Creed: Forsaken

hr_dooku

To jest o Edziu Kenway'u?

Kooper

Zawiera więcej informacji niż w ACIII i Edzio jest tam wspomniany.

hr_dooku

Mam nadzieję że tak samo zginie w AC IV.

Kooper

na pewno tego nie bedzie w AC4....animus nie odtwarza wspomnien osoby która ma poczęła syna, co jest logiczne.

Kooper

http://zakon-ac.info/newsy-n-1047-Wyniki-konkursu-25-Lepszy-Connor-w-garsci-niz- Altair-na-dachu

TU MASZ PLOSZE

The_Fallen

BALDZO DZIENKUJE

Kooper

Jak w Mass Effect 3.

tomciog18

Nie grałem, ale dziękuję za spoiler mimo wszystko.

Kooper

No sory, to było tak głośne, jak Smoleńsk, że nie pomyślałem, że ktoś o tym nie słyszał. Dokładnie strasznie spotęgowało wrażenie gry, gracze byli w stanie wysadzić firmę, by ją nakłonić do zmiany zakończenia (śmierć bohatera nie była jedynym powodem, a nawet mniejszym :P). No i nie muszą jej ciągnąć, przez kilka kolejnych gier, lecz zrobić coś w uniwersum z inną postacią w końcu (jak w AC się teraz dzieje). Więc jak nie wiedziałeś o ME, napisałeś prorocze słowa tamtej serii xD.

tomciog18

Zakończenie jest strasznie głośne, fakt, ale omijam wszystkie newsy/filmy/zdjęcia/teksty z tym związane.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Nie wiadomo czy w ogóle będzie teraźniejszość. Szczerze powiedziawszy nie widzę sensu dawania teraźniejszości w tej części... Chyba że od strony templariuszy. W końcu Williams był chwilę uwięziony w Abstergo, więc może wspomnienia Edzia należały do niego. Ale w jakim celu mieli by je wykorzystać... Nie mam pojęcia.
Ah no i trzeba pamiętać że Abstergo zabrało zwłoki Desmonda. Może do jego umysłu się włamią?

The_Fallen

Desmond przeżył, umarła tylko cząstka jaką zostawił Clay gdy uratował mu życie - polecam szybki powrót do AC: Revelation ;)
Chociaż nieuniknione, że pokierujemy ojcem Desmonda.

radd91

Ojcem? http://zakon-ac.info/newsy-n-1153-Rozgrywka-we-wspolczesnosci-w-Assassins-Creed- IV-Black-Flag-wywiad-z-Ashrafem-Ismailem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones