PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719656}

Assassin's Creed: Rogue Remastered

Assassin's Creed Rogue
7,4 3 798
ocen
7,4 10 1 3798
Assassin's Creed Rogue
powrót do forum gry Assassin's Creed Rogue

Przed premierą myślałem, że to Assassin's Creed Unity będzie główną kontynuacją serii, ale
okazuje się, że prawdziwą kontynuacją jest jednak AC Rogue. W rogue jest zawarta kontynuacja
historii z IV, a Unity jest tak jak AC III Liberation - odskokiem w bok bez elementów fabuły z
teraźniejszości. Dodatkowo w acu jest niestety krótki wątek fabularny,ale za to ciekawy. Ja wole AC Rogue z wątkiem
zmiany strony na tą "złą". Która odsłona według was jest lepsza ?

Mathixxd

mam zarówno ACU (PC) i ACR (PS3), w Unity o wiele lepsza grafika i Paryż który jest wielką atrakcją w grze - jednak bugi odrzucają (przedobrzyli), Rouge to dobra kontynuacja Black Flag może nie ma nowości ale fabuła łącząca elementy z AC III i ACU mnie rozwaliła o wiele lepiej czułem się jako templariusz i bez dwóch zadań uważam że jednak konkurencje wygrywa. Trochę nowości i lepsza grafa w Rouge i Unity mógłby nie wychodzić bo lepiej zrobić coś dobrego i to dopracować niż tworzyć arcydzieło w które nie da się grać :)

otulony

Dokładnie ;)

Mathixxd

Zrobić grę lepszą od Unity to akurat żaden wyczyn .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones