PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719656}

Assassin's Creed: Rogue Remastered

Assassin's Creed Rogue
7,4 3 798
ocen
7,4 10 1 3798
Assassin's Creed Rogue
powrót do forum gry Assassin's Creed Rogue
ocenił(a) grę na 7
Giveraa34

I tak i nie. Można o niej powiedzieć, że jest to Black Flag na sterydach. Mamy misje typu zaatakuj fort, okradnij kogoś, zabij itp. Wprowadzono natomiast takie ciekawostki jak "prześladowców" którzy walczą jak asasyni i są trudniejsi do znalezienia oraz pokonania. Do tego renowacje miast a jak w brotherhood oraz ataki na fort również jak w brotherhood. Ja właśnie skończyłem grać i trochę się zawiodłem. Moim osobistym zdaniem Najlepsza była Black Flag oraz Brotherhood.

Giveraa34

Napisałem recenzję na swoim blogu

http://zagrywam.blogspot.com/2014/11/assassins-creed-rogue-recenzja-ps3.html

W skrócie jeśli podobało się Black Flag i leśne tereny z ACIII to Rogue podpasuje idealnie. Unity z kolei bliżej do dwójki z Ezio, gdzie cały czas spędzaliśmy w miastach

Giveraa34

Konsolowcy, którzy uważają, że ta gra jest dobra powinni zagrać choć raz w jakąś nową grę na mocnym PC przy ust. ULTRA.
Jako gra na konsole starej generacji jest spoko, ale jako gra z 2014 roku to porażka.

Giveraa34

Nawet jest.
Mam tą grę i w ogóle nie czuje, że jest na tym samym silniku co Black Flag.
Fabuła jest ciekawa i wciągająca.
Jest bardzo dużo misji pobocznych i dużo lokacji.
Ubolewam strasznie mocno nad długością fabuły, która jest krótka, ale mocno treściwa.
Co tu więcej mówić jest to Assassin's Creed pod każdym względem.
Jeżeli jesteś fanem serii to polecam ci to kupić :)

Mathixxd

1. nie mam starszej konsoli
2. Na mój pc nie pójdzie
3. poczekam zobacze może wyjdzie na te nowsze konsole, tak było z BF

Giveraa34

Wszystko zależy od Ubisoftu, czy oleją fanów na nowej generacji, czy też nie.

Mathixxd

na pewno nie, unity było klapą dlatego wydało dodatkową gre za darmo z zakupem premierowej gry. Rogue MUSI wyjść na nextgeny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones