PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719656}

Assassin's Creed: Rogue Remastered

Assassin's Creed Rogue
7,4 3 802
oceny
7,4 10 1 3802
Assassin's Creed Rogue
powrót do forum gry Assassin's Creed Rogue

jak myślicie, która część okaże się lepsza? moim zdaniem będzie to next-genowe unity.

Giveraa34

No i nie miałeś racji, Unity zawodzi po całości, miał być wielki przełom a dostaliśmy wielkie zabugowane gówno z kiepską optymalizacją.
Nic tylko czekać na Rogue na PC.

mich145

czekam na patche, po drugie, nie kupuję acu na pc tylko na ps4. to że jest słaba optymalizacja w dupie to mam.

Giveraa34

Fakt, mi szkoda hajsu na PS4, może jak wyjdzie kilka ciekawych gier exclusive to się skusze, bo puki co same odgrzewane kotlety z ps3 są.

ocenił(a) grę na 7
mich145

Ja gram w Unity na PS4 i aktualnie przechodzę 2 wspomnienie 6 sekwencji i do tej pory żadnego bugu ani spadku płynności nie zaświadczyłem więc nie wiem skąd takie złe opinie.

Mr_Apokalips

grasz z włączonym netem?

ocenił(a) grę na 7
Fat_Cop_L

Gram online,przechodzę wszystkie misję współpracy jak i należę do jednego z klanów.

Mr_Apokalips

nawet przy cutscenkach ci nie spada?

ocenił(a) grę na 7
Fat_Cop_L

Nie, działą mi tak jak wszystkie poprzednie części.

Mr_Apokalips

Pewnie nie grasz dokładnie, nie raz przechodziłem inne gry po 2 -3 razy i za 1 razem nie natrafiałem na żaden bug, za 2 bug był taki ,że musiałem wczytać grę bo wyleciałem za mapę.
Wystarczy ,że wejdziesz na zły budynek, w nieodpowiednim miejscu i bum ;)

ocenił(a) grę na 7
mich145

Gram dokładnie.Jak gra mi pokazuje już mam 74 % całkowitej synchronizacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones