PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617428}

Asterix & Obelix XXL 2: Misja - Las Vegas

Astérix & Obélix XXL 2: Mission: Las Vegum
7,1 109
ocen
7,1 10 1 109
Asterix & Obelix XXL 2: Misja Las Vegas
powrót do forum gry Asterix & Obelix XXL 2: Misja - Las Vegas

Hołd dla gier wideo!

użytkownik usunięty

Jeden z najbardziej niedocenionych tytułów jakie kiedykolwiek powstały. W momencie kiedy sama okładka gry nawiązuje do takich tytułów jak GTA (ze szczególnym zwróceniem uwagi na Vice City), Sonica, Mario, Pac-Man, czy Tomb Raider, to od razu widać, że mamy do czynienia z tytułem, w który twórcy włożyli dużo pracy. W samej grze z kolei nawiązań jest tyle, że wprawiają okładę w kompleksy! Nawiązania do popkultury zaczynają się od szczegółów jak wzorki na zbrojach rzymskich żołnierzy, przechodzą przez postacie i ich zachowania a kończą na całych planszach nawiązujących do przeróżnych, bardzo znanych tytułów. Polecam miłośnikom przygodówek i humoru związanego z grami wideo, bo jest to tak dobrze rozbudowany platformer, że fakt bycia zrobionym na licencji Asteriksa i Obeliksa jest tylko jedną z wielu jego cech.

Mam pytanie: Czy ta gra otrzymała kiedykolwiek polska wersje? Wydaje mi się, że tak, aczkolwiek nie jestem pewien.

ocenił(a) grę na 9
Filmo_Widz112

Na 100% otrzymała polską wersję.

ocenił(a) grę na 7
Filmo_Widz112

Mam ją po polsku na Steam

ocenił(a) grę na 9

Mam takie samo zdanie :) Gra jest dużo lepsza od swojej poprzedniczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones