PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612787}

Auta 2

Cars 2: The Video Game
6,5 312
ocen
6,5 10 1 312
Auta 2
powrót do forum gry Auta 2

ŻENADA

ocenił(a) grę na 1

gra bardzo słaba, grafika byłaby pomyłką nawet w grze z przed pięciu lat, przereklamowana, nawet dzieciaki wolą mario, szkoda czasu i wydanych pieniędzy nie polecam nikomu!

leo19768

Przecież to nie miała być konkurencja dla Need for speedów tylko gra dla fanów Aut1/2 lub po prostu dzieci. A przereklamowny to jest twój post, jednym się spodoba, drugim nie.

ocenił(a) grę na 1
Lwie_Serce

ale cenę w dniu premiery miała podobną do serii nfs, jak coś się kupuje nawet dla dziecka to ma to być fajne, a nie jakieś wybrakowane, zresztą kolego jak Ci się podoba to możesz sobie w grę grać, ja napisałem tylko swoje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.

leo19768

Teraz o cenach będziesz bredził?? Z nimi jest już wszystko i tak do góry nogami, np. CoD Black Ops w dniu premiery kosztował 100zł, a teraz 140. Gra mnie nie interesuje bo to nie moja bajka (jak zresztą wszystkie inne samochodowe).

ocenił(a) grę na 10
leo19768

To jest super gra. Sam w nią grałem. :) Bardzo polecam dla dzieci. :) Mają też swoje teksty każde auto. :] Polecam.

ocenił(a) grę na 10
leo19768

A ja polecam. Gra ta jest naprawdę super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones