PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605966}

Baldur's Gate II: Tron Bhaala

Baldur's Gate II: Throne of Bhaal
8,8 5 824
oceny
8,8 10 1 5824
Baldur's Gate II: Tron Bhaala
powrót do forum gry Baldur's Gate II: Tron Bhaala

a nie 50zł za 2 godziny drętwej gry jak współcześnie w BioWare.

ocenił(a) grę na 10
suidakra77

Zgadza się kiedyś to były dodatki. Teraz BioWare nastawiło się na kasę a nie na jakość.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Ja póki co mam nadzieję, ze jak zakoncza DA, to stworzą w koncu porządny jak BG tylko w nowej grafice, RPG w dark fantasy, równie wciagający fabularnie, z swietym POLSKIM dubbingiem itd. co BG1 i 2.

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Dragon age.

ocenił(a) grę na 10
TakaJedna93

Dragon Age to gówno.

tomucho77

gówno ale jakie dobre, na pewno o lepsze niż infantylny SKYRIM

ocenił(a) grę na 10
suidakra77

Moim zdaniem DA to nie jest gówno, ciekawa gra i ma klimat, ale Baldur's jest o wiele lepszą grą. Tak jest chyba ze wszystkim, ze wszystko produkuja coraz gorsze, zapewne dlatego, ze teraz idzie sie na ilosc a nie jakos, i chca jak najwiecej kasy zyskac jak najmniejszym kosztem.

ocenił(a) grę na 10
TakaJedna93

Nawet nie idą już na ilość, bo DA chyba zajęło mi kilkanaście godzin przy czym Baldur co najmniej kilkadziesiąt. W Baldura grałam chyba już z 30 razy, DA nie jestem w stanie zacząć od nowa nawet drugi raz...

ocenił(a) grę na 10
morgana000

Chyba troche przesadzasz. Jak sie przechodzi pierwszy raz, to zajmuje okolo 30 godzin, przy czym jakbys miala wykonac wszystkie poboczne zadania i czytac dziennik, to pewnie z 45 godz.

ocenił(a) grę na 10
TakaJedna93

Tyle,że poboczne zadania są beznadziejne , nudne, na zasadzie przynieś zabij i wróć. I nie przemawia do mnie amerykanizowanie bohaterów. Zrobienie z nich bałwanów w Dragon Age, zdecydowanie wole oschły, brutalny typ z Baldura.

ocenił(a) grę na 10
morgana000

"poboczne zadania są beznadziejne , nudne, na zasadzie przynieś zabij i wróć" ... ech :(

ocenił(a) grę na 6
TakaJedna93

Taaa. Mój sen. Kiedy zobaczyłem Starcraft 2 blizzarda i jak dobrze "stare" izometryczne gry mogą się prezentować na nowoczesnym sprzęcie nie mogłem się powstrzymać od wyobrażenia Baldura, z jego pięknymi otoczeniami, animowanymi portretami postaci z prawej, być może z kilkoma dodatkami jak wielopłaszczyznowymi otoczeniami itp.

ocenił(a) grę na 8
suidakra77

Dodatek porządny ale mocno nie podobało mi się, że aby podnieś emocje z walki musieli dać do walki rzeczy prawie dwa razy lepsze. Moim skromnym zdaniem dodatek miał za dużo super itemów i troszkę ucierpiała na tym fabuła i rozgrywka. Fabuła też wielce ekstra nie była w dodatku. Powiem tak, w BG 2 ciągle chce mi się grać w dodatek zupełnie nie :/ Baaardzo chciałbym by wyszła kolejna część utrzymana w tej stylistyce ale np. z opcją grania przez okulary 3D i z powyższymi efektami, oczywiście na PC a nie na jakiś szajs do TV. :P

dVinci

Ten dodatek przerodził zwyczajnego rpga w bitwę bogów, zmienił mocno koncepcję. Był ok ale przeszedłem go tylko raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones