PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832430}
9,3 1 528
ocen
9,3 10 1 1528
Baldur's Gate III
powrót do forum gry Baldur's Gate III

Czy opłaca się kupić BG3 w przypadku gdy niemiałem stycznosci z dwoma pierwszymi pozycjami? Niemam absolutnie żadnego pojecia o swiecie, mimo przeczytania paru książek w mlodości, prosiłbym o rade

ocenił(a) grę na 9
dawidoselka036

Obecnie trwa testowanie gry w wersji early acces, którą to można nabyć za pośrednictwem steam'a . Sama gra swoją premierę będzie miała nie wcześniej jak w drugiej połowie przyszłego roku. Jeśli chodzi o znajomość wcześniejszych odsłon, czy też wspomnianego przez Ciebie świata, ich nieznajomość nie będzie miała większego wpływu na odbiór rozgrywki według mnie. Głównie z powodu tego iż trójka jest tworzona przez innego producenta. Tak czy siak gra na pewno będzie warta zakupu, z uwagi na doświadczenie Larian studios w tworzeniu tego typu produkcji i zarazem ich pozytywny odbiór przez graczy. Jeśli chcesz się przekonać czy dany styl Ci odpowiada, spróbuj wcześniejszych gier tego studia Divinity Original Sin I i II. Mechanika w Baldurs Gate, będzie bardzo zbliżona . Pozdro

Hardstyle_Lover

Wielkie dzięki

ocenił(a) grę na 10
dawidoselka036

No więc jak Ci idzie w nowym Baldurze...? ;)

dawidoselka036

pierwsze dwie części wyszły tak dawno, że większość graczy nadciągającej części 3, wtedy nawet nie żyły, ciężko więc wymagać nadrobienia tak starych gier, bo sięgną po nie pewnie tylko najwięksi zapaleńcy

ocenił(a) grę na 9
dawidoselka036

Myślę, że warto. Też nie grałam jeszcze w poprzednie części, ale wszystko co trzeba wiedzieć jest wyjaśniane na bieżąco. Gdyby ktoś chciał dodatkowo dowiedzieć się więcej o DnD to w internecie jest dużo omówień ras i klas. Zresztą z nową grą może być łatwiej się przekonać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones