PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025813}
7,2 102
oceny
7,2 10 1 102
Banishers: Ghosts of New Eden
powrót do forum gry Banishers: Ghosts of New Eden

Początek był super nawet bym powiedział że niesamowity ten mroczny klimat w new eden ci ludzie z tamtych czasów rozmowy z duchami i rytuały do ich przywoływania ale niestety gra ma mase wad

Nie chce się rozpisywać dlatego streszcze je wszystkie

1 wszystkie misje poboczne wyglądają tak samo

2 Nie wiemy praktycznie nic o redzie oraz antei przez co trudno ocenić czy pozwolić jej wstąpić czy nie , nie wiadomo czemu sie kochają i czy warto za to zabijać ludzi

3 levelowanie przedmiotów praktycznie nic nie daje

4 red uzywa tylko miecza co w połowie gry jest monotonne

5 Przeciwnicy ciagle tacy sami naliczyłem chyba z 7 typów i nie moge już na nich patrzeć

6 w połowie gry odechciało mi się walczyć z kim kolwiek tak mnie to wynudziło że interesujące były już tylko wybory moralne

7 ostateczny boss mega słaby

8 New eden miało ten super mroczny klimat i niestety zadne inne miasto juz tego nie oferuje

9 W grze spotykamy tylko jedną czarownice i jej uczennice co jest poprostu śmieszne w dodatku ich watek jest marginalny

ocenił(a) grę na 7
Moretz96

Czemu to, że spotykamy tylko 2 wiedźmy jest śmieszne? To gra o duchach i banisherach, a nie o wiedźmach.

ocenił(a) grę na 7
damiangaj10

Bo to epoka palenia czarownić

ocenił(a) grę na 7
Moretz96

I wokół tego kręci się główny wątek. Gdyby po grze latało więcej (mniej lub bardziej prawdziwych) czarownic, to umniejszyłoby to wagę głównego koszmaru dręczącego społeczność New Eden.

ocenił(a) grę na 8
Moretz96

Dawno takich głupot nie czytałem ! Gra ma cały czas rewelacyjny klimat . Wystarczyło czytać notatki tam masz wszystko rozpisane o bohaterach . Walka jest zróżnicowana masz różne bronie pistolety i szable , w czasie walki można robić combo zespołowe jeśli masz rozwinięte postacie . Chyba nie ogarniałeś zasad systemu .. mocne 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones