PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705298}
8,2 6 630
ocen
8,2 10 1 6630
Batman: Arkham Knight
Studio Rocksteady wraca, by mieć ostatnie zdanie w kwestii Batmana. "Arkham Knight" to definitywne... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Seria "Arkham" jest jednym z najjaśniejszych punktów w historii nie tylko istnienia postaci Batmana, ale także rynku gier wideo. Pierwsza część pojawiła się niemal znikąd i zrewolucjonizowała tytuły na podstawie postaci komiksowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę bardziej ambitne produkcje typu AAA. "Batman: Arkham Asylum" posiadało nie tylko świetną, grywalność, w pełni korzystając z umiejętności Batmana zarówno w walce, jak i skradaniu się, ale także bardzo sprawny, choć prosty scenariusz, bazujący na niezwykle intrygującym koncepcie.  więcej
Seria "Batman: Arkham" to jedne z najlepszych gier o tematyce superbohaterów. Warner Bros za pomocą utalentowanego studia Rocksteady już od dobrych paru lat serwuje nam niezwykle grywalne i bardzo wciągające projekty. Czy najnowsza część serii podtrzymuje tę tendencję i ponownie dostarcza nam masę zabawy i wrażeń? Nie będę nikogo owijał w bawełnę i już na wstępie powiem, że zdecydowanie tak! Z resztą to mało powiedziane, ponieważ nowy "Batman" pod wieloma względami jest najlepszą częścią z całej serii. więcej