PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734810}
7,7 6 327
ocen
7,7 10 1 6327
Battlefield 1
powrót do forum gry Battlefield 1

Myślałem, że będzie to nieudany skok na kasę. Nie.
Te cześć BF'a można uznać za jedna z tych najlepszych. Na takiego BF'a czekałem od Bad Company 2!!!

Hoorkie

Podczas bety jakoś mi nie siadła ta mapa pustynna (dalej jej nie lubię za bardzo) toteż długo się zastanawiałem nad kupnem, w dniu premiery kupiłem ją dopiero wieczorem...tyle trwał mój opór :D
Gierka super, są błędy ale to pierwsza wersja, pewno jakieś patche będą, dwa dni cały czas BF :) dawno tyle nie grałem multi w żadnej grze, w BF4 na multi byłem może z godzinę maks dwie (bo grałem w bf3 a to i to jest identyczne)!
Brawa dla EA że się odważyli cofnąć w czasie :)

ocenił(a) grę na 10
ZeneQr

ja jeszcze delektuje się kampanią. Tak zrobionej kampanii dawno nie widziałem. No i pierwsza gra, która nie pozwala na moim GTX 980 ustawić wszystkich detali na ultra ;)

arasik

Looool dlaczego Twój GTX980 nie pozwala Ci na ustawienia ultra??? :P Może masz jakiegoś proca słabego, albo mało ramu?
Ja mam GTX960 4gb i wszystko śmiga na ultra w Full HD (reszta kompa to proc i5 4460 i 16gb ramu) :)

ocenił(a) grę na 6
arasik

A co w tej kampanii było takiego dobrego poza oprawą video ?

ocenił(a) grę na 9
Maverick0069

Prolog i dwa pierwsze rozdziały sa genialne (choć w "przez błoto i krew" brak logiki, to scena z gołębiem miażdży). Trzeci rozdział jest zbytnio przesadzony, czwarty jest w porządku, a piąty jest za krótki...

ocenił(a) grę na 8
Maverick0069

Historia "Wysoko postawieni znajomi". Końcówka to już Micheal Bay na całego, myślę sobie - no mocno przegięliście DICE, po czym ten twist w monologu na końcu. Mistrzostwo.

ocenił(a) grę na 10
arasik

procka mam i7. Obecnie po dzisiejszej aktualizacji zrobiłem wszystko na ultra i jest gitara, bo przed nią cięło się jak cholera momentami. Szykuje się w chacie rozwód ale nie mogę od niej odejść. Z resztą brakuje już dzisiaj komentarzy call-owców jaka ta nasza gra to shit, a ich taka zajebista. Graficznie nowy call of duty został zmiażdżony. Efekty niszczycielskie przypominają mi trochę taki destruction derby z moich lat młodości ;)

arasik

Dla mnie seria Battlefield jest 1000 razy lepsza od Call of Duty. CoDy oferują tylko kampanie w stylu filmowym (skrypty, skrypty, skrypty) i multi będące podrasowanym CS:GO (a te nowe "futurystyczne" części to nawet bardziej Overwatchem). Biega się po małych mapkach i strzela do wszystkiego co się rusza. Battlefield to zupełnie inne wrażenia z multi. Odgłosy broni są rewelacyjne (nie znam gry z lepszymi), wszędzie wokół coś wybucha, wali się, płonie. Ogromne mapy patrolują liczne czołgi, z którymi pojedynczy piechur praktycznie nie ma szans a nad tym wszystkim trwają starcia samolotów. Trzeba grać ostrożnie, zamiast biegania po całej mapie należy przyjąć jakąś strategię. Wycofać się gdy trzeba albo pchać naprzód w odpowiednim momencie. Wspierać drużynę ogniem zaporowym, snajperskim, działami, czy karabinami stacjonarnymi. I to dopiero robi wrażenie. Prawdziwe pole walki ...

ocenił(a) grę na 9
Hoorkie

Ja od razu wiedziałem że musi wypalić z pomysłem cofnięcia się do przeszłości i realnej 1 wojny światowej,to był strzał w 10.Jedynie 2 misje mi nie podeszły,mianowicie ta w przestworzach,walka samolotem i misja czołgisty,reszta rewelacja.Mam nadzieje że kolejne części nie będą już przenosić nas z akcją w kosmos jak to robił nowy COD,choć ten najnowszy nie był aż tak zły.Jednak liczę że pozostaną przy tych właśnie klimatach ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones